Газета по-надвірнянськи
 

Клуб успішного батьківства виховуватиме християнську мораль

15 червня 2018, 15:19 | Рубрика: Культура, Ми - українці, Нація, Світ дитинства Версія для друку Версія для друку 7,947 переглядів

Символічно, що на свято Міжнародного Дня захисту дітей, який припадає у перший літній день, з благословення Правлячого Архієрея Коломийської єпархії УГКЦ владики Василя Івасюка в оновленому приміщенні благодійного фонду «Карітас–Надвірна» урочисто відкрили Клуб успішного батьківства. Його мета – виховання дітей у дусі християнської моралі.

В урочистостях взяли участь голова районної ради Іван Гурмак, священнослужителі УГКЦ нашого району, зокрема, протопресвітери Надвірнянського та Пнівського протопресвітеріатів о. Андрій Бакота і о. Богдан Михайлина, директор БФ «Карітас-Надвірна» отець Андрій Будзак, начальник служби у справах дітей РДА Марія Сметанюк, а також вихованці і колектив Надвірнянської школи-інтернату І-ІІІ ст., жителі і гості краю.

Голова районної ради Іван Гурмак у своєму привітальному слові зазначив, що майбутнє – у руках дітей і завдання дорослих створити всі необхідні умови гідного життя для молодих українців.

батьківство

– Благодійний фонд «Карітас-Надвірна» активно працює у Надвірнянщині і продовжує робити великий християнський внесок у життя та дозвілля жителів і гостей міста. Діючи пліч-о-пліч, вірю, що разом керівництво району і благодійного фонду зробить ще не одну добру справу. Всі ми знаємо, що міцна і сильна держава починається з міцної християнської, національної родини. Вірю, що Клуб успішного батьківства стане місцем поради та допомоги не одній родині, яка опинилася в скрутних життєвих обставинах. Як голова районної ради ще раз наголошую, що я особисто і депутатський корпус надалі підтримуватимемо благодійний фонд «Карітас-Надвірна, – відзначив Іван Гурмак і висловив вдячність усім причетним до створення цього клубу.

Щирі слова подяки за підтримку мовив і керівник БФ «Карітас-Надвірна» отець Андрій Будзак. Він наголосив, що спільними зусиллями вдалось відремонтувати приміщення для зустрічей дітей та проведення їх дозвілля у християнському таборі, а зараз і батьки матимуть змогу почерпнути для себе корисні поради у вихованні своїх малюків. До речі, на сьогодні християнський табір «Веселі канікули з Богом» функціонує і допомагає у всебічному розвитку малечі, котра співає, танцює, займається спортом, вчиться відданій дружбі та повазі, а головне – зростає в любові до Бога, любові один до одного.

Насичену урочисту програму підготувала художній керівник Гвіздського СБК Світлана Ців’юк. Вокальні і танцювальні номери представили вихованці Надвірнянської школи-інтернату, районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді. Зворушливі виступи продемонстрували діти з особливими потребами. На завершення всіх учасників заходу почастували солодощами.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!