Газета по-надвірнянськи
 

Кубок «Надії» – в «Олімпа»

8 червня 2018, 13:40 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 55 переглядів

У Надвірній відбувся черговий розіграш кубка «Надії» з міні-футболу серед дитячих команд Надвірнянського району. Вже традиційно ці змагання присвятили Міжнародному Дню захисту дітей.

Організували та провели їх Надвірнянська міська рада (міський голова Зіновій Андрійович) та районна федерація міні-футболу (голова Віктор Татаренко). Як і завжди, не залишився осторонь директор ресторану «Карпати», депутат міської ради Василь Кузюк, який значно посприяв у проведенні розіграшу кубка «Надії».

Після напруженого одноколового турніру серед чотирьох команд визначили переможця та призерів. Їх нагородили Зіновій Андрійович, Василь Кузюк та голова районної федерації міні-футболу Віктор Татаренко. За зайняте четверте місце грамотами відзначили команду «Заріччя» (капітан Артем Пилка), бронзові медалі та дипломи у гравців «Надвірної» (капітан Ростислав Гаврилюк). Срібні призери – команда «Прут» з Делятина (капітан Олександр Бойко) – отримали медалі та відповідні дипломи. А всі головні призи у надвірнянського«Олімпа» (капітан Олег Рубінський) – це кубок, футбольний м’яч, золоті медалі та дипломи.

Організатори змагань відзначили кращих гравців у кожній команді: «Заріччя» – Артем Пилка, «Надвірна» – Василь Синяк, «Прут» – Андрій Вольвин, «Олімп» – Олексій Скрипник. Вони отримали пам’ятні футбольні відзнаки та відповідні дипломи від Надвірнянської міської ради, які їм вручили Зіновій Андрійович та Василь Кузюк.

Прес-служба районної федерації міні-футболу.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!