Газета по-надвірнянськи
 

Молодіжний християнський фестиваль «Палаючі серця»

22 червня 2018, 14:42 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 300 переглядів

У неділю, 17 червня, у районному будинку культури відбувся молодіжний християнський фестиваль «Палаючі серця». Його організували молодіжні спільнота «Слово життя» та Європейський Клуб «Соняшник» за сприяння Надвірнянських райдержадміністрації, районної та міської рад.

у-жовтому

Фестиваль вперше започаткований на наших теренах та має на меті виховання української молоді у дусі національних традицій, духовності та патріотизму, формування свідомої громадянської позиції, створення умов для самореалізації, заохочення до виконання пісень про Божу любов та милосердя.

Захід розпочався із благословення протопресвітера Надвірнянського протопресвітеріату УГКЦ отця Андрія Бакоти, який зазначив, що саме у червні церква по-особливому прославляє Христа Чоловіколюбця. – Завдяки таким фестивалям, через християнську пісню, ми звертаємося до люблячого Серця Христа, щоб Він огорнув своєю любов’ю кожного з нас. Заступник міського голови Василь Василенко подякував організаторам за проведення такого конкурсу, який сприяє духовному, культурному і творчому розвитку нашої молоді у християнському дусі.

у-чорно-біл

Учасниками фестивалю стали солісти, дуети, художні колективи та ансамблі Надвірнянщини: чоловічий вокальний ансамбль Прокатедрального собору Благовіщення Пресвятої Діви Марії УГКЦ м. Надвірна, Христина Хабайлюк, народний аматорський драматичний колектив «Веретено», дитячий хор церкви Непорочного Зачаття Діви Марії с. Пнів, Сніжана Поліектова та Владислав Гафійчук, хор «Фіміам», дует сопілкарів Софії Зеленчук та Анастасії Процик, хор «Благодатний вогонь» церкви Воздвиження Чесного Хреста м. Надвірна, Христина Юрчило, Антоніна Максим’юк, Анастасія Рудик, гурток «Юні гітаристи» РЦДТ НПВМ, Софія Сивак, дует Руслани Семанюк та Андрія Чехунова, ансамбль «Ластівка», родинне тріо Руслана, Наталії та Якова Сенівих, народний камерний хор «Феліціо».

Учасників конкурсу нагородили дипломами та подарунками. Організатори фестивалю висловили щирі слова подяки всім, хто посприяв у проведенні заходу, який допомагає у відродженні справжніх християнських цінностей, що є надзвичайно важливим для кожного з нас, кожної родини і всього українського народу.

Інф. Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!