Газета по-надвірнянськи
 

Ми – надія твоя, Україно!

8 червня 2018, 14:43 | Рубрика: Освіта, Свята, Тема дня Версія для друку Версія для друку 1,018 переглядів

діти

У вівторок, 5 червня, у райдержадміністрації відбулося щорічне традиційне свято-зустріч «Ми – надія твоя, Україно!».

Його мета – стимулювання, підтримка й заохочення талановитої молоді та їх наставників до розвитку творчості та пізнання науки.

Привітали обдарованих дітей голова райдержадмініст­рації Олександр Кеніз та заступник голови районної ради Ігор Писклинець, представники навчальних закладів району, батьківських комітетів та учнівського самоврядування.

«У цьому залі зібралися ті, котрі уже через кілька років вирішуватимуть майбутнє нашого краю, а, можливо, і цілої держави, – зауважив Олександр Кеніз. – Адже Ваші знання та вміння – це справжній скарб для нашого народу. Сьогодні Ви – наша надія, гордість та майбутнє. Ваш талант, бажання й наполегливість – це запорука сучасних і майбутніх досягнень та перемог України».

Для гостей свята організували концертну програму за участі обдарованих дітей. Переможців всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, всеукраїнських та міжнародних мовно-літературних конкурсів, екологічних програм і проектів, конкурсів юних техніків, професійної майстерності, всеукраїнських конкурсів-фестивалів художньої самодіяльності, туристсько-краєзнавчих та історико-географічних експедицій учнівської молоді нагородили грамотами, дипломами та преміями.

Загалом вшанували 196 учасників: із них 117 учнів-переможців та 79 педагогів.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!