Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянці вшанували пам’ять воїнів Карпатської Січі

22 червня 2018, 14:51 | Рубрика: Пам`ять і шана Версія для друку Версія для друку 602 переглядів

На Яблуницькому перевалі, який розташувався на стику Івано-Франківської і Закарпатської областей, відбулося пам’ятне віче, приурочене вшануванню 79-річчю бою між вояками Карпатської Січі та угорськими військами.

Свобода

Участь у скорботних заходах взяли представники органів місцевого самоврядування Івано-Франківської та Закарпатської областей, воїни російсько-української війни, місцеві жителі, серед яких, зокрема, і представники Надвірнянщини: депутати-свободівці обласної Михайло Іваночко і Василь Сенатович, районної Ігор Голіней та міської рад Олег Туєшин.

Перед учасниками вшанування виступив командир комбатантського об’єднання «Легіон Свободи» Олег Куцин, котрий сказав, що йому випала честь бути у військовому підрозділі, який за основу взяв приклад Січовиків Закарпаття.

– Війна продовжується, але я впевнений у цілковитій перемозі нашого війська, я свято в це вірю, бо сьогодні всі українці єдині у боротьбі за самостійну й могутню державу. Михайло Іваночко наголосив, що нація, котра пам’ятає своїх Героїв, свій славний рід та історію, у будь-якій боротьбі виходитиме переможцем. – Сьогодні ми перейшли у нову фазу боротьби за Українську державу з московським окупантом на зовнішньому фронті та з неукраїнською владою на внутрішньому фронті. Мужність, незламність і полум’яна відвага наших предків передалися і теперішньому поколінню Героїв, які на сході України у важких і кровопролитних боях боронять рідну землю та Європу він знавіснілих путінських зайд.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!