Газета по-надвірнянськи
 

Нагородили переможців олімпіад, конкурсів та вчителів-наставників

22 червня 2018, 15:08 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 426 переглядів

Понад три сотні учнів та більше двохсот прикарпатських учителів, тренерів отримали грамоти і грошові нагороди від Всеукраїнського благодійного фонду Юрія Дерев’янка, зокрема, на окрузі народного депутата: у Надвірнянському, Богородчанському, Коломийському районі та в місті Яремче, а також у Болехові, Витвицькій ОТГ, Рожнятівському та Тисменицькому районах. Нагородження ще має відбутись у Долині і Верховині.

нагороження-в-Надвірній

У Надвірнянському районі нагородили 117 дітей та 78 наставників.

Учень Надвірнянського ліцею Володимир Грицюк отримав стипендію за здобутки у сфері фізики, астрономії, турнірів із математики й економіки.

«Я люблю ці предмети. Завжди відкриваю для себе щось нове. Мені це цікаво, бо у звичайній життєвій ситуації я можу придумати щось таке, що в подальшому зможу застосувати для полегшення праці. Минулого року також отримував нагороду від Юрія Дерев’янка, але досягнення мав тоді менші, бо не було астрономії», – розповідає учень. Хлопець каже, що хоче жити в Україні, яка стане високорозвиненою державою. «Такою як США, Великобританія, Німеччина. Це здається фантастичним, але, насправді, воно так не є. Бо якщо працювати, то можна досягти будь-чого. Україна має обдаровану молодь. Необхідно, щоб працювала також нормальна влада, трішки праці і все в нас буде добре», – говорить Володимир.

Учитель історії Надвірнянського ліцею Людмила Качала вважає, що такі премії важливо отримувати, бо це винагорода за тяжку працю протягом року і стимул до подальшої роботи.  «Ми відчуваємо, що нашу працю цінують. Щороку я отримую такі нагороди від Юрія Дерев’янка, у ліцеї працюю уже 9 років. Адже кожного разу з моїми учнями отримуємо перемоги на всеукраїнських і обласних олімпіадах, різних конкурсах», – зазначила учителька.

Таке нагородження у Надвірнянському районі за сприяння Юрія Дерев’янка відбулось уже увосьме.

Підтримав нардеп і спортсменів. 10 вихованців та 3 тренерів Надвірнянської ДЮСШ, а також 2 вихованці Ланчинського ЦДЮТ та їхній тренер за досягнення по шахах отримали грошові стипендії – від 2000 до 3500 грн.

Нагородили також і вихованців та керівників гуртків Надвірнянського районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді, інформує прес-служба Івано-Франківської обласної організації партії РНС.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!