Газета по-надвірнянськи
 

Окреслено основні напрямки змін до перспективного плану утворення ОТГ

15 червня 2018, 15:48 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 965 переглядів

На виконання п. 2 протоколу розширеної урядової наради від 5 квітня ц. р. «Про актуальні питання децентралізації та регіонального розвитку» і на основі наради від 8 червня у рамках «круглого столу» «Удосконалення перспективного плану формування територіальних громад Надвірнянського району» заплановано робочі наради щодо внесення змін до перспективного плану формування спроможних громад.

Перша з цих нарад стосувалася села Саджавка щодо об’єднання її з Ланчинською селищною ОТГ або Коломийською міською ОТГ. Представники громади навели аргументи щодо можливості об’єднання з Коломийською міською ОТГ, а решта присутніх наводили позитиви від об’єднання з Ланчинською ОТГ. Учасники дійшли згоди, що кінцеве рішення про долю с. Саджавка буде прийняте у неділю, 17 червня, на громадських обговореннях.

Участь у нараді взяли перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, депутат обласної ради Юрій Голіней та окремі керівники відділів РДА, Ланчинський селищний голова ОТГ Володимир Попович і Саджавський сільський голова Андрій Кузьмин.

Інф. РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!