- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Окреслено основні напрямки змін до перспективного плану утворення ОТГ

Posted By Модератор On 15.06.2018 @ 15:48 In Влада | No Comments

На виконання п. 2 протоколу розширеної урядової наради від 5 квітня ц. р. «Про актуальні питання децентралізації та регіонального розвитку» і на основі наради від 8 червня у рамках «круглого столу» «Удосконалення перспективного плану формування територіальних громад Надвірнянського району» заплановано робочі наради щодо внесення змін до перспективного плану формування спроможних громад.

Перша з цих нарад стосувалася села Саджавка щодо об’єднання її з Ланчинською селищною ОТГ або Коломийською міською ОТГ. Представники громади навели аргументи щодо можливості об’єднання з Коломийською міською ОТГ, а решта присутніх наводили позитиви від об’єднання з Ланчинською ОТГ. Учасники дійшли згоди, що кінцеве рішення про долю с. Саджавка буде прийняте у неділю, 17 червня, на громадських обговореннях.

Участь у нараді взяли перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, депутат обласної ради Юрій Голіней та окремі керівники відділів РДА, Ланчинський селищний голова ОТГ Володимир Попович і Саджавський сільський голова Андрій Кузьмин.

Інф. РДА.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2018/06/okresleno-osnovni-napryamky-zmin-do-perspektyvnoho-planu-utvorennya-oth/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.