Газета по-надвірнянськи
 

Підтримали порядок денний сесії і запропонували зміни

22 червня 2018, 15:10 | Рубрика: У районній раді Версія для друку Версія для друку 934 переглядів

Постійна комісія районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров`я та національно-патріотичного виховання засідала 14 червня. Її члени Володимир Кухарчук, Тарас Стасишин, Андрій Сенчук, Володимир Черленюк під керівництвом голови комісії, заступника керівника виконавчого апарату районної ради Василя Андрейчука виважено і конструктивно розглянули шість профільних питань.

Зокрема, з участю депутата районної ради, начальника відділу освіти РДА Степана Северилова детально проаналізували запропонований Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад директора та фахівців комунальної установи «Надвірнянський районний інклюзивно-ресурсний центр Надвірнянської районної ради Івано-Франківської області». Одноголосно підтримали проект рішення про затвердження цього порядку і запропонували внести до порядку денного 20-ї сесії районної ради, яка відбулась учора, 21 червня.

Два питання стосувалися сфери охорони здоров`я. Районні обранці запропонували внести на розгляд чергової сесії районної ради погоджений проект рішення «Про затвердження змін до Статуту центральної районної лікарні Надвірнянського району». Друге питання – про створення комунального підприємства «Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги» районної ради. Комісія рекомендувала внести до порядку денного сесії підтриманий нею проект рішення щодо створення цього комунального підприємства.

Рекомендовані зміни до Статуту цього проекту стосуються: затвердження структури, штатного розпису та фінансового плану підприємства за пропозицією органу управління; проведення конкурсу на заміщення посади його директора; поточного керівництва (оперативного управління). На думку комісії, до призначення директора підприємства або в разі його відсутності з причин дострокового розірвання контракту голова районної ради призначає т. в. о. керівника та укладає тимчасову трудову угоду. Т. в. о. директора рекомендовано призначити Емілію Сем`янів, заступника головного лікаря ЦРЛ.

Одностайно члени комісії погодили проект рішення про звернення районної ради до Президента України  щодо надання Томосу про автокефалію Православної церкви в Україні, вважаючи, що створення АПЦ зміцнить єдність українського суспільства, усуне можливість втручання зовнішніх сил у політичні та соціальні процеси в Україні.

Рішення ОДА про затвердження обласної програми «Відзначення в області 100-річчя створення Західноукраїнської Народної Руспубліки і 100-річчя Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки» на 2018-2019 роки вирішили направити для розгляду та врахування пропозицій при напрацюванні проекту рішення райради «Про програму соціально-економічного та культурного розвитку району на 2018 рік».

Комісія взяла до відома інформацію щодо зміни найменування юридичної особи та затвердження нової редакції Статуту Надвірнянського ліцею №4. Проект рішення направили відділу освіти РДА на доопрацювання для розгляду на черговій сесії.

Комісія підтримала порядок денний 20-ї сесії і розглянула ще декілька профільних питань.

Орися СПІВАК «Народна Воля».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!