Газета по-надвірнянськи
 

Потреба відремонтувати аварійний міст і дорогу в Делятині

1 червня 2018, 14:04 | Рубрика: Депутати за роботою Версія для друку Версія для друку 471 переглядів

Один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат України Юрій Дерев’янко звернувся із запитом до Кабінету міністрів, в якому просить провести ремонт  мосту в селищі Делятин Надвірнянського району на автомобільній дорозі Мукачево-Львів та відремонтувати дорогу Яблунів-Делятин.

Дерев’янко повідомив, що до нього у черговий раз з цього важливого питання звернулися жителі селища Делятин та сіл Заріччя, Чорний Потік, Чорні Ослави. За його інформацією, дорога Яблунів-Делятин перебуває у вкрай незадовільному стані, вона є єдиною транспортною артерією, що з’єднує селище Делятин та села Заріччя, Чорний Потік, Білі Ослави, Чорні Ослави.

«Проте, капітальний ремонт вказаної дороги (крім невеликих ділянок у с. Заріччя та в напрямку с. Білі Ослави, що відремонтовані у 2015 та 2016 роках) не проводили декілька десятків років, внаслідок чого дорожнє покриття дороги вщент зруйноване, утворились глибокі та великі вибоїни, ями. Такий стан дороги створює небезпеку для життя та здоров’я місцевих жителів, які цією дорогою щодня пересуваються до місця роботи та навчання», – підкреслив Ю. Дерев’янко.

Він зауважив, що Делятинська об’єднана територіальна громада не може виділити кошти на ремонт згаданої дороги за рахунок власних надходжень бюджету та субвенції на формування інфраструктури ОТГ, оскільки на її території розташований цілий ряд недобудованих об’єктів соціальної інфраструктури, які потребують першочергового фінансування. Вкрай необхідним є також ремонт моста, який розташований в Делятині на автомобільній дорозі загального користування національного значення Н-09 Мукачево-Львів.

«Цей міст є аварійно-небезпечним: повністю зруйноване асфальтне покриття та наявні тріщини на з’єднувальних конструкціях. Вказане не лише ускладнює рух транспортних засобів та пішоходів, але й спричиняє загрозу виникнення дорожньо-транспортних пригод і настання нещасних випадків». Тому Дерев’янко просить уряд вжити заходи щодо проведення ремонту мосту в селищі Делятин Надвірнянського району на автомобільній дорозі загального користування національного значення Н-09 Мукачево-Львів  (вул. 16 Липня – О. Кобилянської) та дороги загального користування місцевого значення О090802 Яблунів-Делятин і забезпечити належне фінансування для проведення згаданих робіт.

Прес-служба народного депутата України Юрія Дерев’янка.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!