- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Професійні курси ендоскопістів області відбулися у Надвірнянській ЦРЛ

Posted By Модератор On 15.06.2018 @ 15:51 In Медицина | No Comments

У четвер, 7 червня, на базі Надвірнянської центральної районної лікарні відбулися професійні курси ендоскопістів області. Обговорили важливість діагностики для раннього виявлення пухлинних утворень у шлунково-кишковому тракті, стерильності обладнання з метою запобігання різним інфекційним захворюванням, значущості медичної реформи, де саме на плечах сімейних лікарів – виявлення, лікування та профілактика хвороб у пацієнтів.

Привітав учасників навчання головний лікар Надвірнянської ЦРЛ Сергій Ємельянчук,який побажав  медикам набратися досвіду та обмінятися вже напрацьованим з колегами.

IMG_8553 [1]

Лікар-ендоскопіст районної поліклініки Ігор Борис розповів про свою роботу, персонал та медичне обладнання, а також навів цифри проведених обстежень і виявлених захворювань, сказавши, що цьогоріч зменшилося число онкологічних утворень.

IMG_8550 [2]

Головний позаштатний ендоскопіст Івано-Франківської області Тарас Дзвонковський відзначив, що при ранньому виявленні пухлинних утворень їх можна вилікувати швидко за допомогою не тільки хірургічних методів, а й ендоскопічних, які є малотравматичними для пацієнта. Також він закликав у жодному разі не займатися самолікуванням. – Коли відчуваєте, що з організмом щось не так, звертайтеся обов’язково до лікарів. Також Тарас Дзвонковський оцінив роботу ендоскопічного кабінету на «добре», відзначивши, що є певні надбання, щоб ще покращити роботу. – Нещодавно вийшов з ладу колоноскоп, який призначений для обстеження товстої кишки, оскільки рак цього органу посідає друге місце в Україні за онкопатологією. Та за сприяння адміністрації це питання вдасться вирішити.

IMG_8587 [3]

Лікарі відвідали Музей нафтопромислів Галичини, де залишилися враженими від побачених експонатів і цікавих розповідей від одних із засновників цього закладу Ігоря Гузійчука і Володимира Чуприни. Актори-аматори із числа працівників НГВУ «Надвірнанафтогаз» показали міні-виставу, в якій продемонстрували нелегкий видобуток «чорного золота».

Наш кор.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2018/06/profesijni-kursy-endoskopistiv-oblasti-vidbulysya-u-nadvirnyanskij-tsrl/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2018/06/IMG_8553.jpg

[2] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2018/06/IMG_8550.jpg

[3] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2018/06/IMG_8587.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.