Газета по-надвірнянськи
 

Прикарпатські обранці – переможці депутатської спартакіади-2018

15 червня 2018, 15:49 | Рубрика: Влада, Спорт Версія для друку Версія для друку 967 переглядів

VII Всеукраїнська спартакіада серед депутатів усіх рівнів – від сільських і міських рад до Верховної – завершилася перемогою збірної команди Івано-Франківщини. Це вже п`яте «золото» прикарпатських обранців на таких змаганнях, в яких взяли участь збірні депутатські команди із 16-ти областей.

Головну кількість очок нашим краянам принесли успішні виступи, передусім, волейбольної та футзальної команд, які упродовж змагань не програли жодного матчу та посіли перші місця у цих видах спорту. Підсилили лідерські позиції збірної Івано-Франківщини й гідні результати у змаганнях із настільного тенісу – в командному рейтингу прикарпатці посіли третє місце. Депутат Городенківської міської ради Ігор Терлецький виборов «срібло» серед чоловіків, а депутат Новокривотульської сільської ради Тисмениччини Марія Гоцуляк – четверте місце серед жінок. Звичайно додали очок до загальнокомандного рейтингу й не найгірші результати шахістів та шашкістів, відповідно 10-те й 11-те місця.

облрада

Івано-Франківщину на VII Всеукраїнській депутатській спартакіаді представляли 23 депутати. Зокрема, у волейболі – голова обласної ради Олександр Сич і депутати: сільської ради Рожнівської ОТГ Косівського району Роман Матейчук, Снятинської районної ради Михайло Чиборак, Снятинської міської ради Віталій Андрусяк та Любомир Сідлярчук, Кулачківської сільської ради на Снятинщині Роман Запотічний та Юрій Кваснюк, Горішньозалучанської сільської ради Снятинського району Ігор та Микола Кузенки.

У складі команди з футзалу виступали такі депутати: Іваниківської сільської ради Богородчанського району Андрій Квич, Лучинецької Рогатинського району Віталій Пархуць, Марковецької Тисменицького району Сергій Адамчук, Хмелівської сільських рад Богородчанського району Роман Загірняк, Богородчанської селищної ради Роман Мотуз, Підгірської сільради Богородчанського району Роман Колінковський, Пістинської сільради Косівського району Тарас Якімишин, сільради Загвіздянської ОТГ Тисменицького району Ігор Галагуз.

У настільному тенісі область представляли згадані М. Гоцуляк та І. Терлецький, у шахах – депутат Гвіздської сільської ради Надвірнянського району Мирослава Петрук та голова Старогвіздецької сільської ради Коломийського району Михайло Дяків, у шашках – депутати Долинської і Верховинської районних рад Тарас Мельник та Іра Сумарук.

Як розповів О. Сич, прикарпатська команда була від самого початку спартакіади налаштована на перемогу. «Як відомо, у спорті легше завоювати лідируючі позиції, аніж втримати їх. Усі команди, які беруть участь у спартакіаді, знають наш рівень і готуються до гри з нами. Ми перші тому, що системно підходимо до цього питання, проводимо спартакіади на місцевому рівні, визначаємо найкращих і з них формуємо збірну команду області», –  зазначив голова обласної ради.

За матеріалами

прес-служби

Івано-Франківської

обласної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!