Газета по-надвірнянськи
 

Рекомендували підготувати спільне звернення

22 червня 2018, 15:04 | Рубрика: У районній раді Версія для друку Версія для друку 810 переглядів

За координацією головного спеціаліста відділу організаційного забезпечення виконавчого апарату районної ради Степана Дричака на засіданні депутатської комісії з питань промисловості, торгівлі, будівництва, транспорту та житлово-комунального господарства заслухали начальника відділу архітектури, містобудування, містобудівного кадастру та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Тараса Угринчука.

Посадовець зупинився на основ­них моментах у питаннях про стан поводження з твердими побутовими відходами у районі, а також про хід підготовки бюджетних установ району до опалювального сезону 2018-2019 рр., обговорення яких депутати підтримали на ХХ сесії районної ради.

Конкретні питання відповідальному працівникові виконавчої влади Надвірнянщини адресували депутати районної ради Микола Сенатович, Сергій Волошин, Володимир Мандзюк, Андрій Томин.

Члени профільної комісії ознайомилися з листом департаменту будівництва, ЖКГ, містобудування та архітектури облдержадміністрації про прийняття на баланс закінченого будівництва об`єкта «Підвідний газопровід високого тиску Надвірна-Ланчин». Взято до відома звернення депутатів Пасічнянської сільської ради з приводу незадовільного стану дороги «Надвірна-Бистриця», яку вже десятиліттями капітально не лагодили, а ямковий ремонт проводять вкрай неякісно, і Парищенської сільської ради про необхідність виділення земельної ділянки на облаштування сільського кладовища за межами населеного пункту.

Депутати ознайомилися і підтримали звернення ВО «Свобода» щодо ухвалення парламентом пакету антиолігархічних законів.

Ще два звернення фракцій цієї політичної сили, а також партії «Воля» стосуються внесення змін до Податкового кодексу України. Мова – про п. 284.4 ст. 284 Податкового кодексу України, згідно з чим гірничо-видобувні компанії та Укрзалізниця сплачують у місцеві бюджети лише 25 відсотків (замість 100  відс.) плати за землю. Як наслідок, до місцевих бюджетів зменшилися надходження від плати за землю на земельні ділянки, надані для залізниць у межах смуг відведення, гірничодобувним підприємствам для видобування та розробки корисних копалин. Комісія рекомендувала додатково включити два звернення до порядку денної сесії та підготувати спільне звернення від депутатського корпусу районної ради.

Леся ДУТЧАК «Народна Воля».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!