Газета по-надвірнянськи
 

Творець Петрика П`яточкина Наталія Гузєєва побувала на Прикарпатті

1 червня 2018, 14:12 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 524 переглядів

Днями Івано-Франківщину відвідала Наталія Гузєєва – творець неформатних, тому й по-особливому улюблених Петрика П’яточкина, Капітошки, Вовченяти–Буррченяти,  Хала Будки, двох Справедливих курчат  та ін. Попри те, що це персонажі  мультиплікаційні, в їхньому мовленні  багато філософських підтекстів, роздумів про миттєве та вічне.

рц

Зустріч відбулася за сприяння голови Тисменицької районної ради Тетяни Градюк, організатором заходу та його ведучим став тележурналіст, член Національної спілки журналістів України та керівник ДІЛ «Сузір’я» Богдан Нагорняк.

Запрошення на захід отримали й учасники літературного гуртка Надвірнянського  центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді. Для зустрічі з авторкою вони підготували цікаві подарунки: настільну гру за сюжетом повісті, малюнки, запитання, побажання, квіти, альтернативні  історії  про пригоди персонажів у Парижі, а також презентували своєрідний перформанс за книгою «Любов та 17 страждань Петрика П’яточкина». Літературне знайомство  видалося емоційно насиченим, позитивним та просто вибуховим.

Сучасний світ має свою динаміку, ритм, задає тенденції. Саме з урахуванням цього письменницею створені  презентовані на заході книги «Любов та 17 страждань Петрика П’яточкина» а також «23 образи Петрика П’яточкина». Новий П’яточкин знаходить відгук у серцях молоді, живе з ними в одному стилі, слухає музику та працює над створенням формули кохання. Попри це, поряд із особистісними переживаннями юнака, висвітлені проблеми глобального потепління, ґендерної рівності, філософії любові, бо, за словами авторки «це потужне почуття – розкіш доступна людям у будь-якому віці».

 «Книги – це листи у  незвідане майбутнє, а відповіддю на них стають ось такі особливі зустрічі з читачами, аудиторією, прихильниками творчості», – підсумувала зустріч Наталія Гузєєва, побажавши усім присутнім знайти свій істинний шлях з оглядом на власний внутрішній світ та відчуття часу, в якому твориш.

Лариса Вагилевич,

керівник літературного гуртка Надвірнянського РЦДТ НПВМ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!