Газета по-надвірнянськи
 

«Укрнафта» підвищила прогнозні показники видобутку нафти та газу в 2018 році

15 червня 2018, 15:44 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 47 переглядів

За перші п’ять місяців цього року ПАТ «Укрнафта» провела капітальний ремонт 37 свердловин, що знаходяться на 15 родовищах компанії у Східній та Західній Україні, отримавши додатково 7,9 тис. тонн нафти та конденсату і 8,8 млн. кубометрів газу. Операції виконані з дотриманням графіка та з мінімальними витратами. Обсяги приросту перевищили заплановані показники.

Успішна реалізація програми організаційно-технічних заходів, що включає капітальні та поточні ремонти свердловин, а також операції з інтенсифікації видобутку, дозволяє компанії прогнозувати збільшення видобутку вуглеводнів за підсумками 2018 року. За прогнозами компанії річний видобуток нафти з конденсатом збільшиться на 5% і складе 1,45 млн. тонн, при плановому показнику 1,38 млн. тонн. Прогнозний видобуток газу зросте порівняно з плановим на 10% і складе 1,07 млрд. кубометрів.

Прогноз компанії передбачає, що «Укрнафта» зможе продовжувати видобуток на всіх родовищах, а державні органи не вживатимуть заходів, спрямованих на блокування роботи компанії. У цьому році компанія вже виграла низку справ, в яких суди зобов’язали Державну службу геології та надр продовжити 27 спецдозволів «Укрнафті», термін дії яких закінчується у 2018 році. Прогноз також передбачає, що компанія зможе безперешкодно реалізовувати нафту і конденсат на державних аукціонах, що має забезпечити стабільний грошовий потік і її спроможність фінансувати інвестиційну програму. Від початку нинішнього року чотири з дев’яти державних аукціонів, на яких «Укрнафта» за законом зобов’язана реалізовувати свою продукцію, не відбулися. Пропозиції «Укрнафти» щодо реформування механізму держаукціонів були реалізовані не повністю і конкуренція на них залишається обмеженою, інформує прес-служба ПАТ «Укрнафта».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!