Газета по-надвірнянськи
 

Відбулась нарада-семінар

21 червня 2018, 10:15 | Рубрика: Соціальне Версія для друку Версія для друку 886 переглядів

Минулого тижня у Надвірнянському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася нарада-семінар, на яку запросили заступника головного лікаря Надвірнянської ЦРЛ Емілію Сем’янів. Вона роз’яснила про хід реалізації у  районі Національної кампанії «Лікар для кожної сім’ї».

Зокрема, окреслила мету, основні завдання, етапи та проблеми медичної реформи. Крім того, наголосила про особливості реєстрації підопічних терцентру в електронній системі охорони здоров’я. Працівники територіального центру ставили багато запитань та отримали ґрунтовні відповіді.

Також у нараді взяла участь начальник відділу прийняття рішень надання соціальних допомог та компенсацій управління соціального захисту населення РДА Марія Юрчило. Вона ознайомила присутніх із Постановою КМУ  від 27 квітня 2018 р. № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022», якою впроваджено оновлений порядок  надання житлових субсидій.

Роман ОГЕРУК,

директор Надвірнянського територіального центру

соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!