Газета по-надвірнянськи
 

Влада області зобов’язалась виділити кошти на ремонт дороги у Делятині

15 червня 2018, 15:24 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 37 переглядів

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Олег Гончарук підписав розпорядження про виділення 20 млн. грн. на ремонт дороги Яблунів-Делятин.

Це сталось після наради чиновників стосовно стану ремонту доріг в області, яка відбувалась у понеділок, 11 червня, в Івано-Франківській ОДА. На неї приїхали мітингувальники з Надвірнянського і Косівського районів, які блокують дорогу в Делятині, а також депутати.

Під час наради голова ОДА Олег Гончарук доручив керівнику Служби автомобільних доріг в області Василеві Буджаку та очільникам профільних департаментів ОДА підготувати проект розпорядження про виділенння  додаткового фінансового ресурсу – 20 млн. грн. на ремонт дороги Яблунів-Делятин, після чого в червні-липні додатково віднайти 20 млн. грн. У результаті вдалося домогтися виконання обіцянок.

Депутат Івано-Фран­ківської обласної ради від фракції «ВОЛЯ», партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Ольга Федишина каже, що, на жаль, тільки під тиском громади очільник області змушений був видати таке доручення. «Я неодноразово зверталась до Служби автомобільних доріг в області, до керівництва ОДА з вимогою відремонтувати дорогу в Делятині. Втім, все це виявилося безрезультатним.  Звернення надсилали й від представників громади, сільських голів. Це тривало не один-другий і третій рік. Цю дорогу не ремонтували ще з радянських часів, за винятком невеликих ділянок. Відповідно, коли люди не бачать ніякої реакції, тоді наступає ситуація, що вони змушені вдатися до радикальних дій», – розповіла Федишина.

Тим часом, один із організаторів блокування дороги у Делятині, військовий капелан Микола Мединський каже, що мітингувальники контролюватимуть виконання доручення голови ОДА. «Заплановано створення Наглядового комітету від громади протестувальників, який стежитиме за його виконанням», – підтвердив він.

Народний депутат України, один із лідерів партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Юрій Дерев’янко впевнений, що влада давно повинна була відреагувати на протест. «Що заважало їм раніше прийняти таке рішення?! Та нічого. Проте склалось враження, що керівництво області випробовувало людей на міцність: наскільки довго вони зможуть витримати, блокуючи дороги. Однак сьогодні перемога за людьми, які дійсно є джерелом влади», – говорить нардеп.

Юрій Дерев’янко неодноразово відстоював ремонт дороги і підтримував вимоги мітингувальників у Делятині. Під час брифінгу у Верховній Раді у п’ятницю, 9 червня, він заявив, що керівництво ОДА має виконати вимоги протестувальників або піти у відставку. Попередньо  також звертався із запитами до Кабінету Міністрів та голови Івано-Франківської облдержадміністрації Олега Гончарука, в яких вимагав негайно відремонтувати дорогу Яблунів-Делятин та міст у селищі Делятин на дорозі Мукачево-Львів, інформує прес-служба Івано-Франківської обласної організації партії РНС.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!