Газета по-надвірнянськи
 

Вперше між прикарпатськими ОТГ підписано договір про міжмуніципальне співробітництво

8 червня 2018, 14:36 | Рубрика: Самоврядування Версія для друку Версія для друку 987 переглядів

У рамках Форуму з питань розвитку гірських територій, який відбувся в Яремчі за ініціативи ІФ ЦРМС та за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», Мінрегіону, Івано-Франківської ОДА підписано договір про співробітництво між Печеніжинською і Ланчинською об’єднаними територіальними громадами. Офіційний документ підписали голови ОТГ Ігор Довірак та Володимир Попович. Сторони домовились про реалізацію спільних проектів у сфері туризму.

За словами голови Ланчинської селищної ради ОТГ Володимира Поповича, близьке географічне розташування громад стало передумовою для налагодження спільної співпраці.

– Один із пріоритетних напрямів нашої спільної діяльності є туристично-рекреаційна галузь. Ланчинська громада межує з Печеніжинською ОТГ. Наші громади з’єднують гори і лісові масиви,  – зазначив Володимир Попович. – Першочергове завдання – створення туристичного маршруту «Стежка Довбуша». Окрім того, на рівнинній території, де маємо 18 гектарів землі,  у перспективі плануємо створити рекреаційно-відпочинкову зону. Таким співробітництвом уже зацікавились й ряд стейкхолдерів, які готові долучитися до реалізації туристичних проектів: «Ми вже маємо домовленості з Надвірнянським інформаційно-туристичним центром та представництвом Корпусу миру США в Україні. Вони  готові долучитись до реалізації наших програм», – резюмував він.

Ігор Довірак, голова Печеніжинської ОТГ, переконаний, що така діяльність стане передумовою для розвитку територіальних громад.

– Нині міжмуніципальне співробітництво є додатковою можливістю для розвитку і підвищення спроможності ОТГ. Рекреаційно-туристична галузь може у найближчому майбутньому дати високий економічний ефект для наших громад, – наголосив посадовець.

Своєю чергою, виконавчий директор Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Максим Чопей підкреслив, що міжмуніципальне співробітництво ОТГ є одним із важливих інструментів місцевого розвитку. Таке співробітництво набуває широкого поширення серед громад в Україні.

Інформація ОДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!