Газета по-надвірнянськи
 

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському рейтингу “Сумлінні платники податків – 2017″

8 червня 2018, 13:03 | Рубрика: Інформує Надвірнянське управління ГУДФС в області Версія для друку Версія для друку 53 переглядів

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація платників податків України» з метою відзначення кращих здобутків платників податків – юридичних осіб щорічно проводить  Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків».

Основними завданнями Рейтингу є створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою та бізнесом посилення ролі та авторитету платника податків в житті країни і підвищення загальної культури сплати податків. «Сумлінні платники податків» проводять у два конкурсні тури: перший – на обласному (регіональному) рівні, другий тур – на всеукраїнському рівні.

У Рейтингу беруть участь юридичні особи, платники податку на прибуток підприємств (для платників податків у аграрній галузі можлива наявність статусу платника єдиного податку IV групи), які не мають податкового боргу та порушень податкового законодавства, доведених у судовому порядку протягом 2017 року.

Заявки на участь у Рейтингу приймають до 10 червня 2018 року (форма заявки додається). 

Оформити заявку та отримати детальну інформацію щодо умов проведення Рейтингу можна в Територіальному відділенні ВГО «Асоціація платників податків України» в Івано-Франківській  області за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Шота Руставелі 1, офіс 56, тел. (03422) 75-27-74,  email: if.appu@ukr.net.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!