Газета по-надвірнянськи
 

Запросили на бібліопікнік

15 червня 2018, 15:26 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 37 переглядів

Літо… Сонце, тепло, відпустки, нові враження і зустрічі. Вже традиційно центральна районна бібліотека влітку ініційовує акцію «Літні читання», яка сприяє створенню комфортного бібліотечного середовища,  території неформального спілкування, популяризації нових книг, проведенні цікавих заходів, організації дозвілля на свіжому повітрі.

Біля приміщення бібліотеки відбулося відкриття сезону літніх читань у формі біб­ліопікніка, присвяченого Всесвітньому дню навколишнього середовища, «Природа в міфах та легендах». Надвірнянці охоче підходили до бібліотечного намету, із цікавістю знайомились із дивовижним світом міфологій давніх народів Індії, Китаю, Греції, а також із давньослов`янськими легендами і переказами про обожнений світ природи.

Бібліотекар Антоніна Микитюк розповідала як наші предки жили у повній гармонії з довкіллям. Вони одухотворювали природу, вірили в її силу, у міфах і легендах оспівували сили та явища природи: сонце, місяць, зірки, грім, блискавку, вітер, вогонь. Із задоволенням  присутні послухали легенди про значення дерев, птахів, звірів, переглянули книжкову виставку, просто приємно поспілкувались.

Інф. Надвірнянської ЦРБ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!