Газета по-надвірнянськи
 

14 серпня – громадські слухання у Надвірнянській міській раді

13 липня 2018, 12:35 | Рубрика: У міській раді Версія для друку Версія для друку 647 переглядів

Надвірнянська міська рада запрошує на громадські слухання для обговорення проекту регуляторного акта «Про затвердження Положення про комісію з визначення та відшкодування територіальній громаді м. Надвірна збитків, заподіяних внаслідок використання земельних ділянок комунальної власності з порушенням законодавства».

Громадські слухання щодо обговорення проекту рішення «Про затвердження Положення про комісію з визначення та відшкодування територіальній громаді м.Надвірна збитків, заподіяних внаслідок використання земельних ділянок комунальної власності з порушенням законодавства» відбудуться у залі засідань міської ради о 15-й год. 14 серпня 2018 р.

Додаткову інформацію щодо громадських слухань проекту рішення та щодо подання зауважень і пропозицій можна отримати за адресою: вул. Мазепи, 29, м. Надвірна, Надвірнянська міська рада, приймальня, або за тел.: (03475) 2-30-24, 2-20-82.

Повний текст проекту рішення міської ради «Про затвердження Положення про комісію з визначення та відшкодування територіальній громаді м. Надвірна збитків, заподіяних внаслідок використання земельних ділянок комунальної власності з порушенням законодавства» та аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного акта опубліковано на веб-сайті Надвірнянської міської ради nadvirnamr.gov.ua.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!