Газета по-надвірнянськи
 

Андрій САДОВИЙ: «Найбільша моя цінність – це є люди»

20 липня 2018, 18:48 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 379 переглядів

У вівторок, 17 липня, міський голова Львова Андрій Садовий відвідав Прикарпаття. До Івано-Франківська засновник громадської організації «Самопоміч» приїхав із проектом UrbanTalks, який започаткували кілька місяців тому. Під час такої зустрічі Андрій Садовий разом із Івано-Франківським міським головою Русланом Марцінківим та учасниками заходу – урбаністами, архітекторами і громадськими активістами Івано-Франківська – обговорили стратегії розвитку міст в умовах сучасності, які є потужною силою.

– Ми розказуємо про успішні проекти, які реалізовані у Льовові та інших містах. Я працюю мером вже понад 12 років. І зауважив, що у нас у державі немає жодної структури та інституції, яка була б корисною для міста. На жаль, містами не займаються, вони покинуті напризволяще. Їх потрібно розвивати. Це складно, але якщо прикласти більше зусиль, то такі проекти матимуть успіх. Пам’ятки архітектури, то є діамант, який буде будувати наступні покоління. Тому той досвід, який маємо, хочу передавати для тих міст, які готові працювати», – розповідає про ідею проекту Андрій Садовий.

Самопоміч

Андрій Садовий вважає, що важко зробити тільки одне місто успішним, якщо інші міста не розвиваються. Саме тому необхідно докладати усіх зусиль, щоб Україна мала кращу динаміку розвитку і приєднувалась до найуспішніших країн світу. А це можна зробити, лише подолавши корупцію, і якщо до влади прийдуть якісні люди.Засновник громадської організації «Самопоміч» під час зустрічі зізнався : «Найцінніше, що надихає – це люди, тому важливо їх цінувати і берегти». Тому головним завданням   вважає – залучати до розвитку міста талановитих людей.

Мер Львова під час UrbanTalks   також розповів, що свій досвід прагне використати, щоб бути помічним для місцевого самоврядування : «Я б дуже хотів, щоб ми разом думали із іншими містами, обмінювалися досвідом та знаннями. Я прагну бути максимально корисним, готовий реалізовувати цікаві проекти. Мій меседж дуже простий – цінуємо те, що маємо і реалізовуємо щось нове .Переконаний, що міста є тією потужною силою, які зможуть вивести Україну на нову орбіту розвитку».

«Сучасний підхід щодо планування розвитку міст будується на розумінні культурних ресурсів як сукупності економічних активів, культурного капіталу міста, що здатні робити прямий та дотичний вклад в економіку. Саме досвід Львова у розбудові міста, в урбаністиці можна і необхідно використовувати для подальшого розвитку міста Надвірна, дещо його видозмінивши та врахувавши нашу надвірнянську специфіку», – зазначає керівник Надвірнянського районного осередку ПП «Об’єднання «Самопоміч» Олег Половко.

Мар`яна ГНОТ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!