Газета по-надвірнянськи
 

«Дзвони пам’яті» – як нагадування і пошанування воїнів-захисників

24 липня 2018, 10:59 | Рубрика: Новини, Тема дня Версія для друку Версія для друку 454 переглядів

кубок-2

Минулої п’ятниці, 13 липня, відбувся розіграш районного Кубка «Дзвони пам’яті», який приурочили вшануванню пам`яті загиблих учасників антитерористичної операції із Надвірнянського району. У скорботному пантеоні – Юрій Баран і Владислав Файфура, котрі проходили військову службу і проживали у Делятині, Дмитро Ломей із Цуцилова, Юрій Ментинський та Микола Фурман із Надвірної, Анатолій Гаркавенко із Делятина й Юрій Головченко із Пнів`я.

кубок

Відкриття зібрало численних родичів Героїв, серед них дружини і сини: Юрія Барана – Марія і Володимир, Владислава Файфури – Надія та Дмитро, Дмитра Ломея – Надія, Святослав і Артур, сестра Юрія Ментинського Марія та мама Юрія Головченка Оксана Михайлівна Будзак, а також представників влади – голову РДА Олександра Кеніза із заступником Ярославом Гундяком та керівником апарату РДА Миколою Кравчуком, заступника голови районної ради Ігоря Писклинця, Надвірнянського міського голови Зіновія Андрійовича і бойових побратимів – керівника центру допомоги учасникам АТО (ООС) при РДА Володимира Свідрака і членів Всеукраїнського громадського об’єднання воїнів АТО «Прикарпаття» Юрія Остапчука та Андрія Левицького. Ведучою виступила вчителька Ліснотарновицького НВК Уляна Клепацька.

Олександр Кеніз відзначив, що цей турнір організовано на спомин про тих воїнів, які не повернулися живими із поля бою російсько-української війни. Ігор Писклинець передав слова вдячності від голови і депутатів районної ради родичам загиблих Героїв і промовив про велику трагічність та водночас героїзм історії України. Зіновій Андрійович – про важливість збереження у пам’яті та в серцях подвигу тих, котрі спиняли агресора на сході України. Один із організаторів турніру Юрій Остапчук із хвилюванням промовив, що найважче на війні втрачати своїх побратимів.

На старт змагань вийшло 5 команд. У результаті напружених матчів переможцями стали представники надвірнянського «Олімпу» (капітан Володимир Дем`янчук), «срібло» – у «Делятина» (Андрій Вольвин), «бронзу» виборов «Торнадо» із Надвірної (Денис Максим`юк), 4-5 місця – у «Руднєва» (Артур Боднарчук) і «Красної» (Михайло Нагорняк і представник – учасник бойових дій Дмитро Данилюк). Відповідні медалі, грамоти, дипломи, а переможцям – ще й кубок і футбольний м’яч – вручили син Юрія Головченка Денис, Юрій Остапчук, Андрій Левицький, заступник Надвірнянського міського голови Василь Василенко, голова районної федерації міні-футболу Віктор Татаренко та члени оргкомітету із проведення змагань.

У складі переможців виступали Євген Іванів, Владислав Бучакчийський, Олександр Кирлич, Михайло Сова, Олександр Юрчило, Ростислав Дмитрічков, Микола Вінтоняк та Володимир Дем’янчук.

Кращими гравцями турніру визнані: воротар – Євген Іванів («Олімп»), захисник – Михайло Сова («Олімп»), нападник – Олександр Тарновецький («Делятин»), кращий бомбардир – Владислав Бучакчийський («Олімп»), найбільш технічний гравець – Олександр Бевзюк («Руднєва») та кращий гравець турніру – Володимир Дем’янчук («Олімп»). Вони отримали пам’ятні футбольні відзнаки та відповідні дипломи.

До символічної збірної Кубка «Дзвони пам’яті» увійшли: воротар – Олександр Бойко («Делятин»), захисники – Артур Боднарчук («Руднєва») та Олександр Бойко («Торнадо»), нападники – Михайло Нагорняк («Красна») та Денис Максим’юк («Торнадо»). Цим гравцям теж вручили оригінальні футбольні статуетки та відповідні дипломи, які надала директор спортивного магазину «Добробут» із м. Чернівці Галина Томнік. Крім цього, Юрій Остапчук та Андрій Левицький визначили кращих гравців у командах-призерах: Валентин Туєшин («Торнадо»), Олексій Вацик («Делятин») і Владислав Бучакчийський («Олімп»). Красиві футбольні кубки та відповідні дипломи їм вручили від об`єднання воїнів АТО «Прикарпаття».

***

Від імені організаторів турніру Юрій Остапчук висловив найщирішу вдячність за фінансову підтримку Кубка «Дзвони пам’яті» на спомин про загиблих учасників російсько-української війни керівництву районної ради та райдержадміністрації, підприємцям Василеві Савчуку, Тарасові Струку, Олексію Бачинському, Галині Монастирецькій, братам Баюрчакам, Андрію Голинському та нотаріусу Тарасові Вірстюку.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!