Газета по-надвірнянськи
 

«Ланчин» – вперше, «Перерісль» – водинадцяте

6 липня 2018, 12:50 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 1,152 переглядів

У четвер, 28 червня, у День 22-ї річниці Конституції України, відбулися фінальні поєдинки Кубка району серед дорослих, де зустрічалися команди «Перерісль» та «Олімпія» (Камінне), а в юнацьких складів – «Ланчин» і «Бистриця» (Пасічна). Гравці, незважаючи на складну погоду та проливні дощі, зуміли продемонструвати неабияку майстерність та вміння і порадували уболівальників результативним та яскравим футболом.

Юнацький кубковий фінал став повторенням минулорічного, але на цей раз сильнішими виявилися гравці з Ланчина. Цей успіх, який став для них першим в історії, забезпечили точні удари Ореста Голінея (визнаний кращим гравцем фіналу) та Ігоря Дяченка. В основному складі переможців на поле вийшли Олег Косюк, Володимир Козаренко, Іван Жупник, Юрій Круп`яш, Іван Яновський, Андрій Петруняк, Андрій Яремин, Роман Гуйманюк, Ігор Дяченко, Роман Яремин, Орест Голіней, спортінструктор – Петро Дімнич. Серед пасічнянців найкращим визнали Андрія Сугая.

А ось «Перерісль» зумів підтвердити своє реноме кубкового бійця – завоювавши цей почесний трофей водинадцяте. Переріслянці зуміли виграли у камінчан – 3:1. Голами відзначилися Роман Насадюк двічі (кращий гравець фіналу) і Михайло Ерстенюк, гол престижу на рахунку Володимира Бенюка (кращий у фіналі серед гравців «Олімпії»). Переможний стартовий склад переріслянців виглядав так: Дмитро Логажевський, Василь Непеляк, Олег Павлюк, Богдан Логажевський, Богдан Стефанюк, Михайло Ерстенюк, Роман Синоверський, Ярослав Ерстенюк, Тарас Втерковський, Роман Корженюк, Роман Насадюк, спортінструктори – Василь Ерстенюк і Віталій Савчук.

Голова районної федерації футболу Тарас Пушкар, його заступник Ярослав Огерук і секретар Василь Томин вручили командам грамоти, кубки і м’ячі. Обслуговували фінальні поєдинки арбітри Андрій Дитко, Микола Макаро, Іван Ткачук і Ярослав Огерук.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!