Газета по-надвірнянськи
 

Музей історії Надвірнянщини: доброчинність митців і шанувальників

27 липня 2018, 13:07 | Рубрика: Благодійність, Творчість Версія для друку Версія для друку 252 переглядів

Як ми анонсували, у неділю, 22 липня, у Музеї історії Надвірнянщини відбулася літературно-музична зустріч із солістом гурту «Мері» Віктором Винником.

Шанувальники його творчості після цікавого й змістовного спілкування довідалися про В. Винника не тільки як співака, а й письменника, художника. Зацікавила його книга «90х60х90», яку презентував для читачів.

Пісні під акомпанемент гітари, щира і відверта розмова про сучасні реалії життя не залишили байдужими надвірнянців. Ця незабутня зустріч організована за сприяння Центру допомоги учасникам АТО (ООС) при РДА та ГО «Всеукраїнське об`єднання воїнів АТО «Прикарпаття».

Зустріч із Віктором Винником тривала у рамках персональної виставки живопису Галини Петрової «Одкровення», яка завершилася 24 липня. Ця відома художниця і благодійниця тривалий час проживала в Англії. Повернулась у Надвірну із доброчинними намірами. Для неї небайдужа доля онкохворих дітей. Як поінформувала нам ця талановита і з добрим серцем краянка, протягом її виставки, експонованої у Музеї історії Надвірнянщини, у т. ч. під час зустрічі із Віктором Винником, зібрано близько 8 тис. грн. Із них більше 6 тис. грн. спрямують на лікування сина ветерана АТО Андрія Фармуги з Івано-Франківська. Решта коштів – для інших онкохворих дітей Прикарпаття.

Картина, яку п. Галина виставила на продаж як благодійну, має символічну назву – «Щастя». Нехай щастить і художниці, і її юним підопічним. Хай пишний букет різноколірних півоній, зображений на ній, приносить оздоровлення і позитив.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!