Газета по-надвірнянськи
 

Набираються здоров`я і свіжих вражень

27 липня 2018, 14:15 | Рубрика: Соціальне Версія для друку Версія для друку 431 переглядів

У нашому районі триває оздоровлення дітей. Як поінформувала головний спеціаліст відділу молоді і спорту РДА Мар`яна Ткачук, цього місяця 29 дітей поїхали до дитячого оздоровчого табору «Лімниця» у с. Вістова Калуського району. Це, зокрема, діти-сироти, діти соціально незахищених категорій населення, діти з багатодітних сімей та діти учасників бойових дій.

оздоров

Під час табірної зміни (21 день) вони змістовно відпочинуть та організовано проведуть своє дозвілля: гратимуть у різноманітні ігри та конкурси, відвідають визначні місця краю, познайомляться з пам’ятками природи Прикарпаття. Окрім того, за необхідності, матимуть змогу отримати лікувально-оздоровчі процедури. Сприятиме оздоровленню дітей повноцінне 5-разове калорійне харчування, чисте свіже лісове повітря, водні процедури.

Ще 22 юних жителів району пільгових категорій із Надвірнянщини вирушили до позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Перлина Придністров’я» у селі Михальче Городенківського району, який розташований у чарівній місцині на березі Дністра, у самому центрі Дністровського каньйону. Корпуси табору з одного боку омивають води Дністра, з інших трьох – ліс. Це прекрасна можливість добре відпочити та набратися сил, це незабутні враження і спілкування з однолітками, збагачення свого кругозору, зазначає Мар`яна Ткачук.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!