- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Набираються здоров`я і свіжих вражень

Posted By Модератор On 27.07.2018 @ 14:15 In Соціальне | No Comments

У нашому районі триває оздоровлення дітей. Як поінформувала головний спеціаліст відділу молоді і спорту РДА Мар`яна Ткачук, цього місяця 29 дітей поїхали до дитячого оздоровчого табору «Лімниця» у с. Вістова Калуського району. Це, зокрема, діти-сироти, діти соціально незахищених категорій населення, діти з багатодітних сімей та діти учасників бойових дій.

оздоров [1]

Під час табірної зміни (21 день) вони змістовно відпочинуть та організовано проведуть своє дозвілля: гратимуть у різноманітні ігри та конкурси, відвідають визначні місця краю, познайомляться з пам’ятками природи Прикарпаття. Окрім того, за необхідності, матимуть змогу отримати лікувально-оздоровчі процедури. Сприятиме оздоровленню дітей повноцінне 5-разове калорійне харчування, чисте свіже лісове повітря, водні процедури.

Ще 22 юних жителів району пільгових категорій із Надвірнянщини вирушили до позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Перлина Придністров’я» у селі Михальче Городенківського району, який розташований у чарівній місцині на березі Дністра, у самому центрі Дністровського каньйону. Корпуси табору з одного боку омивають води Дністра, з інших трьох – ліс. Це прекрасна можливість добре відпочити та набратися сил, це незабутні враження і спілкування з однолітками, збагачення свого кругозору, зазначає Мар`яна Ткачук.

Наш кор.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2018/07/nabyrayutsya-zdorovya-i-svizhyh-vrazhen/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/оздоров.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.