Газета по-надвірнянськи
 

ОТГ: звернення розглянули, але утримались

13 липня 2018, 13:41 | Рубрика: У міській раді Версія для друку Версія для друку 721 переглядів

Двадцять п`яту сесію міської ради 5 липня ц. р. під орудою Надвірнянського міського голови Зіновія Андрійовича депутати розпочали із вшанування пам`яті полеглих борців за волю України.

Зіновій Андрійович висловив вдячність за плідну роботу головам фракцій і депутатських комісій міської ради. Всі важливі напрацювання відображені у проектах рішень із господарських та інших соціально-економічних питань Надвірної.

За координацією начальника управління бухгалтерського обліку і звітності міської ради Ольги Збіглей депутати внесли зміни у кошторисні призначення міського бюджету, затвердили протоколи комісії з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна; ухвалили окреме рішення і про безкоштовну передачу матеріальних цінностей.

Перший заступник Надвірнянського міського голови Олег Йосипенко представив блок питань господарського характеру: щодо внесення змін у план соціально-економічного розвитку м. Надвірна, прийняття програми благоустрою, програми житлово-комунального господарства у м. Надвірна на 2018 рік, оголошення та проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного житлового будинку у м. Надвірна. Останнє стосується будинків, в яких не створено об`єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ), співвласники яких не прийняли рішення про форму правління багатоквартирним будинком. Конкурсну комісію щодо призначення управителя з управління багатоквартирним будинком очолив Олег Йосипенко, заступник голови та секретар комісії Богдан Зеленчук – голова постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту, екології, енергозбереження та Василь Василенко – заступник Надвірнянського міського голови.

До складу комісії ввійшли також голова постійної депутатської комісії з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна Михайло Капак і начальник юридичного відділу Ярослав Дем`янчук.

Депутати ознайомилися з інформацією про хід проектування та будівництва модульної котельні для ЗОШ № 1 і № 2 та РЦДТ НПВМ у Надвірній. На час проведення сесії зроблено експертизу робочого проекта об`єкта. Кошторисна  вартість спорудження модульної котельні складає 3 млн. грн. Тому виникла потреба звернутися в обласну раду щодо виділення додаткових коштів.

Під керівництвом керуючого справами виконавчого комітету міської ради Олега Антонюка депутати затвердили план роботи міської ради на 2-е півріччя н. р., ухвалили рішення про виділення коштів із бюджету міської ради для надання матеріальної допомоги.

У роботі сесії взяли участь Краснянський Василь Завальнюк та Ліснотарновицький Марія Марковецька сільські голови, а також представники громади із Лісної Тарновиці. Керівники цих самоврядних органів від імені громад звернулися з пропозицією ввійти до складу Надвірнянської ОТГ. Підставою для цього стали відповідні рішення сільських рад, чому передували сходи селян, опитування тощо. Очільники сільрад відповіли на запитання депутатів, акцентували увагу на економічному потенціалі населених пунктів, а також фінансовій самодостатності. Одначе, проекти рішень про розгляд звернень Ліснотарновицької та Краснянської сільських рад щодо надання згоди на добровільне приєднання до територіальної громади м. Надвірна не набрали потрібної кількості голосів: більшість депутатів міської ради утримались.

Як резюмував Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, депутатський корпус і міська рада дотримуються принципів добровільності входження в ОТГ згідно з перспективним планом. Тому це рішення неостаточне і ці та інші громади мають шанс. Вирішальним повинен стати 2020-й рік.

За участі начальника юридичного відділу Ярослава Дем`янчука депутати вирішили прийняти проект Положення «Про комісію з визначення та відшкодування територіальній громаді м. Надвірна збитків, заподіяних внаслідок використання земельних ділянок комунальної власності з порушенням законодавства».

Широкий комплекс питань відповідної компетенції депутати обговорили й ухвалили конкретні рішення з них за координацією провідного спеціаліста-землевпорядника Лілії Хлопан та начальника відділу містобудування і архітектури міської ради  Світлани Кантор.

Інформація

Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!