Газета по-надвірнянськи
 

Рішення ХХ сесії Надвірнянської районної ради сьомого скликання від 21 червня 2018 р.

6 липня 2018, 13:40 | Рубрика: У районній раді Версія для друку Версія для друку 1,160 переглядів

Про звернення  районної ради

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада ВИРІШИЛА:

1. Схвалити звернення районної ради до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України і Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо облаштування комерційних вузлів обліку природного газу засобами дистанційної передачі даних.

2. Рішення надіслати адресатам, зазначеним у зверненні.

3. Текст звернення опублікувати у районній газеті «Народна Воля» та оприлюднити в інших засобах масової інформації району.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, комунальної власності, земельних відносин та екології і заступника голови районної ради І. Писклинця.

(Рішення № 545-20/2018).

Голова районної ради  Іван ГУРМАК.

 

Додаток до рішення районної ради

від 21.06.2018 № 545-20/2018

«Про звернення районної ради»

 

Міністерству енергетики

та вугільної

промисловості України

 

Національній комісії, що здійснює державне

регулювання у сферах енергетики та

комунальних послуг

 

ЗВЕРНЕННЯ

Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2494 затверджено Кодекс газорозподільних систем, у відповідності до пункту 3 розділу Х якого з метою удосконалення системи комерційного обліку природного газу, підвищення рівня достовірності вимірювання об’єму природного газу комерційними вузлами обліку і газорозподільних ситках операторів ГРМ та їх суміжних суб’єктів, і, зокрема, споживачів газу зобов’язано здійснювати відповідні заходи з організації та облаштування комерційних вузлів обліку природного газу засобами дистанційної передачі даних.

Організація заходів із впровадження системи дистанційної передачі даних на вузлах обліку газу об’єктів бюджетної сфери потребує виділення з місцевих бюджетів значних фінансових ресурсів для  Надвірнянського району.

У зв’язку з незабезпеченістю місцевих бюджетів фінансовим ресурсом на виплату заробітної плати та іншими захищеними статтями, вирішення питання щодо виділення коштів з місцевих бюджетів на облаштування вузлів обліку газу засобами дистанційної передачі даних є неможливим.

Враховуючи вищенаведене, просимо внести відповідні зміни у Постанову від 30.09.2015 № 2494 «Про затвердження Кодексу газорозподільних систем», поклавши відповідальність та фінансові витрати з організації облаштування комерційних вузлів обліку природного газу засобами дистанційної передачі даних на операторів ГРМ.

Схвалено на двадцятій сесії Надвірнянської районної ради сьомого скликання 21 червня 2018 року.

 

 

Про звернення районної ради

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада ВИРІШИЛА:

1. Схвалити звернення районної ради до Президента України П. Порошенка, Голови Верховної Ради України А. Парубія, Прем’єр-міністра України В. Гройсмана, народного депутата України Ю. Дерев’янка з приводу необхідності внесення змін до Податкового кодексу України.

2. Рішення надіслати Президенту України П. Порошенку, Голові Верховної Ради України А. Парубію, Прем’єр-міністру України В. Гройсману, народному депутату України Ю. Дерев’янку.

3. Звернення опублікувати в газеті «Народна Воля» та оприлюднити в інших засобах масової інформації району.

(Рішення № 553-20/2018).

Голова районної ради Іван ГУРМАК.

 

Додаток до рішення районної ради

від 21.06.2018 № 553-20/2018

«Про звернення районної ради»

 

Президенту України

П. Порошенку

 

Голові Верховної Ради України

А. Парубію

 

Прем’єр-міністру України

В. Гройсману

 

Народному депутату України

Ю. Дерев’янку

 

ЗВЕРНЕННЯ

7 грудня  2017 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році». Вказаним документом передбачена норма, згідно з якою плата за земельні ділянки, надані для залізниць у межах смуг відведення гірничодобувним підприємствам для видобування корисних копалин та розробки родовищ корисних копалин, справляється у розмірі 25 відсотків податку, обчисленого відповідно до Податкового кодексу України.

На території Надвірнянського району крім земель, наданих для залізниць, є значні площі, надані гірничодобувним підприємствам. Зокрема, ПАТ «Укрнафта», ДП «Укргазвидобування», кар’єри ПАТ «Івано-Франківськцемент» та інші.

Внаслідок такої «пільги» суттєво зменшились надходження до місцевих бюджетів, адже жодної компенсації територіальні громади за це не отримують. Не вплинуло на збільшення загального обсягу доходів місцевих бюджетів Надвірнянського району і зарахування до бюджетів місцевого самоврядування з 01.01.2018 1% рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату, адже фактичні надходження зменшились порівняно з 2017 роком.

Із врахуванням вказаних змін органи місцевого самоврядування змушені зменшувати видатки на соціально-економічний розвиток громад, ремонт доріг, благоустрій населених пунктів, запровадження заходів з енергоефективності. Вказана ситуація ставить під загрозу фінансування видатків на захищені статті бюджетів (у тому числі на заробітну плату працівникам бюджетних установ та оплату енергоносіїв).

20 березня 2018 року у Верховній Раді України зареєстровано проект Закону України № 8169 «Про внесення зміни до статті 284 Податкового кодексу України щодо недопущення зменшення надходжень до місцевих бюджетів від плати за землю на земельні ділянки, які надані для залізниць у межах смуг відведення, надані гірничодобувним підприємствам для видобування корисних копалин та розробки родовищ корисних копалин», яким пропонується виключити пункт 284.4 статті 284 Податкового кодексу України.

Враховуючи вищенаведене, просимо внести відповідні зміни до Податкового кодексу України, виключивши пункт 284.4.

Схвалено на двадцятій сесії Надвірнянської районної ради сьомого скликання 21 червня 2018 року.

 

 Про звернення районної ради

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону  України   «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою захисту і підтримки інституції сім’ї в Україні районна рада ВИРІШИЛА:

1. Схвалити звернення районної ради до Президента України П. Порошенка, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки й оборони України щодо захисту інституції сім’ї в Україні.

2. Рішення надіслати Президенту України, Кабінету Міністрів України, Верховній Раді України, Раді національної безпеки й оборони України.

3. Звернення опублікувати в газеті «Народна Воля» й оприлюднити в інших засобах масової інформації району.

(Рішення № 554-20/2018).

Голова районної ради Іван ГУРМАК.

 

Додаток до рішення районної ради

від 21.06.2018 № 554-20/2018

«Про звернення районної ради»

 

Президенту України

П. Порошенку

 

Кабінету Міністрів України

 

Верховній Раді України

 

Раді національної безпеки

й оборони України

 

ЗВЕРНЕННЯ

Згідно з Конституцією України та визнаними Україною міжнародними правовими документами держава має зобов’язання перед інститутом сім’ї щодо її розвитку та захисту.

Так, відповідно до статті 16 Загальної декларації прав людини сім’я є природним та основним осередком суспільства і має право на захист з боку суспільства та держави. У статті 23 Міжнародного пакту про громадянські та політичні права зазначено, що сім’я як союз чоловіка й жінки є природним і основним осередком суспільства та має право на захист з боку суспільства і держави. Згідно зі статтею 51 Конституції України сім’я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою.

Водночас глибоку занепокоєність викликає той факт, що донині влада так і не визначилася з державною стратегією розвитку та підтримки сім’ї. Така стратегія, на нашу думку, повинна базуватися на традиційних для України духовно-моральних християнських цінностях і традиційному для нашого народу розумінні сім’ї як законного союзу чоловіка та жінки, які народжують і виховують дітей.

Сьогодні є безліч викликів, які впливають на стан людей і сімей в Україні: сирітство, діти-інваліди та діти з особливими потребами, матері-одиначки, неповні сім’ї, неможливість повноцінно реалізувати свої конституційні права на лікування, навчання, житло, соціальний захист, гідний життєвий рівень. Разом з тим з незрозумілих причин держава надає пріоритетну увагу лише штучно створеній проблемі так званої дискримінації людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. Наводимо тому кілька прикладів:

1. У проекті анонсованих змін до Конституції України Робоча група з прав, свобод та обов’язків людини і громадянина Конституційної Комісії підготувала змінену редакцію статті 51, яка визначає поняття шлюбу та сім’ї. Якщо у чинній Конституції зазначено: «Шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка», то у запропонованих змінах пропонується записати: «Право на шлюб, створення сім’ї гарантується законом. Кожен з подружжя має рівні права і обов’язки у шлюбі і сім’ї». Робоча група пропонує вилучити слова «чоловік» та «жінка». У такий спосіб здійснюється спроба закласти конституційну основу для легалізації одностатевих цивільних партнерств і так званих «шлюбів».

2. У листопаді 2015 року Уряд затвердив «План дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року». Цей документ є дорожньою картою для адаптування українського законодавства до деяких негативних стандартів Європейського Союзу. Зокрема, План передбачає легалізацію так званого цивільного партнерства для одностатевих пар, всиновлення дітей трансґендерними людьми, впровадження у навчальний та виховний процес тем про одностатеві стосунки як норму сексуальної поведінки, проведення так званих «маршів рівності» та інших видів пропаганди гомосексуалізму за державної підтримки, надання права бути донорами крові людям із різними формами ризикованої поведінки тощо.

3. У листопаді 2015 року Верховна Рада України внесла зміни до Кодексу законів про працю. Головна мета цієї ініціативи – впровадити словосполучення «ґендерна ідентичність» і «сексуальна орієнтація» у національне правове поле. Таким чином, була встановлена пряма дискримінація людей і роботодавців (у тому числі у релігійних і навчальних закладах), де неможливе працевлаштування людей, які ведуть аморальний спосіб життя або мають розлади власної психосексуальної ідентифікації.

4. У лютому-березні 2016 року Кабінет Міністрів України запровадив посаду Урядового уповноваженого з питань сім’ї. Проте за кілька днів під тиском певних організацій і урядових структур інших країн, що лобіюють інтереси представників ЛГБТ, Кабінет Міністрів України без жодного правового обґрунтування скасував своє ж рішення.

З огляду на зазначені вище нормативні документи та Постанову Верховної Ради України від 08.12.2015 № 854-VIII «Про Рекомендації парламентських слухань на тему «Сімейна політика України – цілі та завдання», з метою захисту і розвитку інституту сім’ї, просимо вас:

1) зберегти чинну редакцію статті 51 Конституції України, у якій декларується, що шлюб ґрунтується на вільній згоді чоловіка та жінки;

2) вилучити словосполучення «сексуальна орієнтація» і «ґендерна ідентичність» із Кодексу законів про працю України та з інших законів, законопроектів і урядових документів, як такі, що несуть виключно ідеологічне та антинаукове навантаження, та не допустити включення цих словосполучень у нові закони та нормативно-правові акти;

3) не допустити ухвалення закону України «Про цивільне партнерство», що передбачено п. 6 статті 105 Плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року;

4) виключити з регулятивних правових актів в освітній сфері та з текстів підручників норми і положення про статеве виховання, що ставлять за мету «подолання гендерних стереотипів»;

5) заборонити пропаганду різних видів девіантної статевої поведінки, у тому числі у формі так званих «маршів рівності», «прайдів», «гей-парадів», «фестивалів квір-культури» тощо. Ухвалити Закон України «Про заборону пропаганди гомосексуалізму»;

6) створити Міністерство у справах сім’ї або запровадити інститут Урядового уповноваженого з питань сім’ї. На відповідні посади призначити людей, які відомі своєю відданістю справі захисту інтересів сім’ї та моральності в українському суспільстві;

7) зупинити процес внесення змін до Конституції України та інших нормативно-правових актів у частині викривлення дефініцій сім’ї, шлюбу, батьківства, материнства й дитинства.

Схвалено на двадцятій сесії Надвірнянської районної ради сьомого скликання 21 червня 2018 року.

 

 

Про звернення районної ради

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада ВИРІШИЛА:

1. Схвалити звернення районної ради до Голови Верховної Ради України А. Парубія та народних депутатів України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень.

2. Рішення надіслати Голові Верховної Ради України А. Парубію та народному депутату України Ю. Дерев’янку.

3. Звернення опублікувати в газеті «Народна Воля» й оприлюднити в інших засобах масової інформації району.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради І. Писклинця.

(Рішення № 555-20/2018).

Голова районної ради Іван ГУРМАК.

 

Додаток до рішення районної ради

від 21.06.2018 № 555-20/2018

«Про звернення районної ради»

 

Голові Верховної Ради України

А. Парубію

 

Народному депутату України Ю. Дерев’янку

 

ЗВЕРНЕННЯ

Найбільші виклики, які сьогодні постали перед українцями, це – війна, корупція і тотальне зубожіння нації. Але найстрашніше – непевність у завтрашньому дні, тривога кожного українця за майбутнє дітей. Причиною цього є олігархія.

По-перше, олігархія не зацікавлена у розвитку Української нації як такої, бо головна мета її є отримання надприбутків будь-якими шляхами. Будь-яка олігархія у світі є наднаціональна. Отже, розвиток української культури, традицій, підтримання українського духу, українства як такого для олігархів є зайвими витратами на шляху отримання надприбутків.

По-друге, олігархія є основою системної корупції. Попри створення нових антикорупційних органів і задекларовану на найвищому рівні боротьбу з корупцією, її рівень лише зростає. Боротьба йде лише з окремими проявами корупції, а це не може розв’язати проблему системно. Бо не торкається її основи – олігархії, яка є зрощенням великого кримінального капіталу з державною владою. Адже саме олігархи залишаються головними акціонерами влади в Україні впродовж чверті століття. Це вони корумпують увесь державний апарат, за що отримують можливості за безцінь приватизовувати підприємства та творити приватні монополії, не платити податків і вивозити награбоване в офшори, «освоювати» державний бюджет через різноманітні тендери та дотації, обкладати українців непомірними тарифами та цінами за товари та послуги.

По-третє, олігархія є причиною зубожіння українців. Падіння рівня життя тотальної більшості українців – це зовсім не «дешевий популізм», а доконаний математичний факт. У визискуваній олігархами Україні її громадяни мусять працювати за 190 євро на місяць, що є найнижчою чистою середньою зарплатнею в Європі. Ця сума у понад п’ять разів менша за середню зарплатню у крихітній непромисловій Естонії, яка одночасно з нами позбулася колгоспного совєцького ярма, майже в чотири рази менша за середню заробітну плату в Польщі, яка починала з нижчих порівняно з Україною стартових позицій на початку 90-х рр., і навіть менша, ніж у сусідніх Білорусі та Молдові.

По-четверте, олігархи є лютим ворогом середнього класу. Вони панічно бояться конкуренції, яка підриває їхню монополію як найшвидший спосіб отримання надприбутків. Олігархи прагнуть закріпачити українців, змусити націю працювати на себе запівдурно, але купувати – втридорога. Тому олігархія ніколи не дасть підняти голову середньому класу.  Як наслідок, серед працьовитих українців є лише 3-5% реального середнього класу, а в розвинутих країнах – від 40 до 70%.

По-п’яте, олігархія зацікавлена у війні без кінця. Бо поки Нація воює, олігархи мародерствують. Вони гендлюють із країною-агресором та ведуть торгівлю на крові з окупованими територіями. Поки цивілізований світ впроваджує санкції, влада України… нарощує на 28% товарообіг із країною-агресором, а громадяни Московії, які включені до санкційних списків Європи та США, досі володіють третиною українських обленерго.

Єдиний шлях подолати олігархію – це запровадити в життя Антиолігархічний пакет докорінних перетворень, майже всі законопроекти якого зареєстровані у Верховній Раді.

Повернення капіталів з офшорів i ліквідація схем виведення грошей з України:

«Про денонсацію Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та Протоколу до неї» № 0001-1 від 02.12.2014 р.;

«Про повернення капіталів, що перебувають та зареєстровані в Республіці Кіпр, офшорних зонах та інших юрисдикціях, звільнених від подвійного Оподаткування, або тих, що мають пільговий режим оподаткування» № 1112 від 28.11.2014 р.

Демонополізація та ліквідація олігархічної моделі економіки:

«Про ліквідацію приватних монополій» № 1109 від 28.11.2014 р.

Заборона приватизації стратегічних підприємств:

«Про внесення змін до Закону України «Про приватизацію державного майна» (щодо мораторію на приватизацію державного майна до стабілізації ситуації у державі)» № 2424а від 21.07.2015 р.

Деолігархізація енергетики та справедливі тарифи:

«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення енергетичної безпеки України)» № 6341 від 11.04.2017 р.;

«Про внесення змін до Закону України «Про ринок природного газу» (щодо особливостей функціонування газорозподільної системи)» № 6583 від 12.06.2017 р.;

«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку використання природного газу, видобутого на території України» № 2408а від 17.07.2015 р.

Земля – власність нації: «Про заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення» № 2906 від 19.05.2015 р.

Ці законопроекти спрямовані на підрив самих основ олігархічного ладу в Україні. Необхідно якнайшвидше запустити цей процес, бо часу на бутафорні реформи вже немає – вікно можливостей для докорінних перетворень в Україні закривається, а наслідком залишення олігархів при владі може стати втрата держави.

Наголошуємо, що проведення реальної деолігархізації було однією з головних вимог Революції Гідності, а сьогодні є найпершим завданням від вашого працедавця – українського народу.

Враховуючи вищевикладене, ми, депутати Надвірнянської районної ради, вимагаємо від Верховної Ради України негайно внести на розгляд та ухвалити Антиолігархічний пакет докорінних перетворень.

Тільки таким шляхом ми витягнемо Україну з ями корупції, зубожіння та війни.

Схвалено на двадцятій сесії Надвірнянської районної ради сьомого скликання 21 червня 2018 року.

 

 

Про звернення районної ради

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада ВИРІШИЛА:

1. Схвалити звернення районної ради до Кабінету Міністрів України, Івано-Франківської обласної державної адміністрації щодо ремонту доріг у Надвірнянському районі.

2. Рішення надіслати Кабінету Міністрів України та Івано-Франківській обласній державній адміністрації.

3. Звернення опублікувати в газеті «Народна Воля» й оприлюднити в інших засобах масової інформації району.

(Рішення № 556-20/2018).

Голова районної ради Іван ГУРМАК.

 

Додаток до рішення районної ради

від 21.06.2018 № 556-20/2018

«Про звернення районної ради»

 

Кабінету Міністрів України

 

Івано-Франківській обласній державній адміністрації

 

ЗВЕРНЕННЯ

Надвірнянщина є одним із провідних туристичних районів Прикарпаття. Однак тут і досі найболючішим питанням залишається стан доріг, подекуди, особливо у гірських населених пунктах, асфальтне покриття взагалі відсутнє.

Варто зазначити, що з районного бюджету в межах фінансових можливостей щороку виділяється певна сума на утримання доріг місцевого значення, зокрема, у 2017 році дані кошти склали 500 тис. гривень. Також значні кошти на ремонт автошляхів було спрямовано з місцевих бюджетів у межах співфінансування. І хоча протягом останнього часу обсяг коштів на такі цілі був досить значний у порівнянні з періодом до 2014 року, проте основні питання дорожнього господарства не вирішені до сьогодні.

До багатьох населених пунктів району (сіл Бистриця, Верхній Майдан, Красна, Молодків, смт. Битків) проїзд утруднений, а на окремих ділянках – взагалі відсутній. Жителі цих населених пунктів позбавлені можливості у повній мірі отримувати основні соціальні послуги. Йдеться про медичне обслуговування, забезпечення проїзду пожежних автомобілів та інших аварійних служб, постачання основних харчових продуктів тощо.

На сьогодні у районі існує велика соціальна напруга. Жителі Надвірнянщини нарікають на погані дороги і вдалися до методів перекриття проїзних частин. Якщо дороги державного значення вже частково відремонтували, то багато доріг місцевого значення перебувають у незадовільному стані.

Особливо наголошуємо на аварійному стані наступних автомобільних доріг: О090802 Яблунів-Делятин, О090101 Богородчани-Ланчин, О090103 Росільна-Надвірна, О091401 Тлумач-Лісна Тарновиця, О090705 Отинія-Середній Майдан, С090901 Надвірна-Бистриця, С090902 Надвірна- Ланчин, С090903 Надвірна-Пасічна, С090904 Білі Ослави-Чорний Потік, С090905 Надвірна-Парище, С090906 Битків-Білозорина, С090907 Тисменичани-Камінне, С090908 Перерісль-Фитьків, С090909 Цуцилів-Камінне, С090910 Делятин-Любіжня, С090911 Пасічна-Букове, С090912 Зелена-Черник, С090913 Зелена-Максимець, С090914 Надвірна-Мирне, С090915 Саджавка-Середній Майдан, С090916 Гвізд-Млини, С090917 Гвізд-Молодків.

Крім того, негайного ремонту потребують мости у смт. Делятин (дорога Н-09 Львів-Мукачево), смт. Ланчин (дорога Т0905 Делятин-Раківчик), с. Красна (дорога С090902 Надвірна-Ланчин), с. Пнів (дорога С090906 Битків-Білозорина).

Накопичені протягом останніх років проблеми дорожньо-транспортної інфраструктури створили соціальну напругу серед населення і прикладом цього є перекриття громадою протягом останнього місяця дорожнього руху одразу в двох напрямках.

У зв’язку з цим для вирішення вищенаведених питань звертаємось до Вас із проханням збільшити обсяг фінансування на ремонт та утримання автомобільних доріг та мостів Надвірнянського району.

 Схвалено на двадцятій сесії Надвірнянської районної ради сьомого скликання 21 червня 2018 року.

 

 

Про звернення районної ради

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада ВИРІШИЛА:

1. Схвалити звернення до Івано-Франківської обласної ради, Івано-Франківської обласної державної адміністрації, депутатів обласної ради від Надвірнянського району  щодо передачі обласною радою у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста району майнового комплексу Надвірнянської загальноосвітньої школи-інтернат.

2. Рішення надіслати Івано-Франківській обласній раді, Івано-Франківській обласній державній адміністрації, депутатам обласної ради від Надвірнянського району.

3. Звернення опублікувати в газеті «Народна Воля» та інших засобах масової інформації.

(Рішення № 557-20/2018).

Голова районної ради Іван ГУРМАК.

 

Додаток до рішення районної ради

від 21.06.2018 № 557-20/2018

«Про звернення районної ради»

 

Голові Івано-Франківської обласної ради

О. Сичу

 

Голові Івано-Франківської обласної

державної адміністрації

О. Гончаруку

 

Депутатам обласної ради

від Надвірнянського району

Ю. Голінею,

М. Ерстенюку,

М. Іваночку,

Р. Осташуку,

В. Сенатовичу,

О. Федишині

 

ЗВЕРНЕННЯ

У місті Надвірна знаходиться цілісний майновий комплекс, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Івано-Франківської області. Комплекс розміщено на земельній ділянці площею 6,2549 га, яка також перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Івано-Франківської області.  У вказаному майновому комплексі здійснюють свою діяльність Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 та Надвірнянська загальноосвітня школа-інтернат, засновниками яких є Надвірнянська районна рада.

Майновий комплекс та земельна ділянка площею 6,2549 га планується використовувати для опорної школи та в перспективі для спеціалізованого освітнього закладу спортивного типу й земельна ділянка вкрай необхідна для побудови спортивних споруд для заняття дітей.

У зв’язку з проведенням освітньої реформи, реформи закладів інституційного догляду і виховання дітей виникає необхідність врегулювання майнових та земельних питань вищевказаних навчальних закладів.

Враховуючи вищевикладене, повідомляємо, що Надвірнянська районна рада не заперечує щодо передачі обласною радою у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст району цілісного майнового комплексу, розміщеного за адресою м. Надвірна, вул. Ломоносова, 7 та земельної ділянки (кадастровий номер 2624010100:03:001:1015) загальною площею 6,2549 га і просить Івано-Франківську обласну раду не приймати рішення щодо поділу вказаної земельної ділянки, призначеної для обслуговування Надвірнянської загальноосвітньої школи-інтернату.

Схвалено на двадцятій сесії Надвірнянської районної ради сьомого скликання 21 червня 2018 року.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!