Газета по-надвірнянськи
 

РУХ НОВИХ СИЛ на Прикарпатті підтримав кандидатуру Юрія Дерев’янка на посаду Президента України

20 липня 2018, 18:51 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 366 переглядів

За це делегати майже з усіх районів Івано-Франківщини проголосували на внутрішньопартійному праймеріз під час позачергової відкритої конференції обласної організації, яка відбулася цими вихідними в обласному центрі.

Поспілкуватися з кандидатом у Президенти України до Івано-Франківська з’їхалася понад сотня людей. Серед них депутати різних рівнів, представники сільських рад, сільські голови, представники Української Галицької партії, Європейської партії, Народного руху України. Під час конференції Юрій Дерев’янко презентував свою програму та озвучив основні чотири напрямки у реформуванні держави.

Перший блок – це система НЕОЕКОНОМІКИ, яка зруйнує монополії та схеми, котрі сьогодні контролюють олігархи. Вона дасть можливість кожному українцю нормально дихати та добре заробляти. Адже діятиме нова податкова система, яка скоротить бюрократію, знищить корупцію та спростить процес адміністрування.

Це лише 4 основних податки: податок на виведення коштів із банківської системи – 10%; податок на витрати – 4%; акциз, який збиратимуть виключно з продажу палива, алкоголю та тютюнових виробів; рента.

Другий блок – система ЦИФРОВОЇ ДЕРЖАВИ. Тут використовуватимуть найкращі технології, зокрема, БЛОКЧЕЙН. Це розподілена база даних, яка на технічному рівні унеможливить підробку інформації про власність та її власника.

Дерев'янко

Третій блок стосується плавного переходу до ПРЯМОЇ ДЕМОКРАТІЇ. Це передбачає можливість кожному українцю використовувати свій голос не раз на 5 років, а значно частіше. А відтак кожен громадянин України зможе подивитись, як депутат чи чиновник працює, як виконує обіцянки та дати йому оцінку і навіть відкликати з посади.

Четвертий блок стосується безпеки й оборони нашої країни. Повернення українських територій та відновлення МИРУ Юрій Дерев’янко бачить наступним чином: сторони Будапештського меморандуму повин­ні сформувати фінансовий план відновлення окупованих та зруйнованих територій в Україні, адміністрування якого передати тимчасовій міжнародній адміністрації.

«Я вірю в цю людину. Підтримую, перш за все, програму та ідеї, з якими Юрій Дерев’янко йде у Президенти України. Вони дозволять створити абсолютно новітню країну з новою економікою, новими технологіями, прозорістю та позбавитися від корупції», – говорить депутат Івано-Франківської облради від фракції «ВОЛЯ» партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Ольга Федишина.

«Це політик нового мислення, нового зразка, який має абсолютно відмінну від інших програму виходу України на рівень процвітання. Дерев’янко – надзвичайно дієвий, активний та ефективний депутат. Він представляє Прикарпаття вже другу каденцію у Верховній Раді, представляв Надвірнянщину в Івано-Франківській обласній раді. Він завжди займає принципову позицію у захисті гірських населених пунктів, освітян, медиків. Конкретними діями демонструє, що знаходиться на боці своїх виборців і готовий відстоювати їхні інтереси», – переконана депутат Надвірнянської районної ради від партії «РУХ НОВИХ СИЛ», координатор Івано-Франківської обласної організації Тетяна Пришляк.

Нагадаємо, Юрій Дерев’янко заявив, що має намір балотуватись на виборах Президента України в 2019 році, інформує прес-служба народного депутата України Юрія Дерев’янка.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!