- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Стартував міжнародний проект

Posted By Модератор On 20.07.2018 @ 18:57 In Новини | No Comments

Враховуючи численні побажання, які залишили у книзі відгуків відвідувачі фотовиставки «Збереження карпатських пралісів» у Надвірній у 2017 р., природничий клуб (ПК) «Кедрина» у партнерстві з природним заповідником «Горгани» підготував проект «Інформування населення – запорука покращення екологічної свідомості».

Як розповіла голова ПК «Кедрина» Людмила Кравчук, його подали на конкурс «Програма екологічних громадських ініціатив для Сходу та Заходу України», який впроваджують Фонд розвит­ку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр» спільно із Міністерством екології та природних ресурсів України за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки». – У результаті наш проект обраний одним із переможців.

Його мета – інформування жителів та демонстрування природної цінності включених до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО букових пралісів природного заповідника «Горгани» і покращення екологічної свідомості громадян.

– Стартом виконання цієї ініціативи стала фотовиставка «Біорізноманіття пралісів Горган», яку присвятили річниці включення до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО букових пралісів природного заповідника «Горгани», – розповідає керівник проекту Людмила Кравчук. Вона зараз експонується в Івано-Франківському краєзнавчому музеї, у подальшому заплановане проведення фотовиставок у Надвірній та в інших населених пунктах й установах.

Ініціатори проекту переконані, що виконання заходів надасть прекрасну можливість інформувати населення про цінність навколишньої природи і задуматися над її збереженням.

Вл. інф.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2018/07/startuvav-mizhnarodnyj-proekt/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.