- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Сильні дощі завдали шкоди Надвірнянщині

Posted By Модератор On 27.07.2018 @ 14:06 In Природа,Ситуація | No Comments

Грозові дощі, які пролилися територією Надвірнянського району 24 липня, завдали певної шкоди господарським угіддям і на деякий час утруднили добирання краян до власних домівок через залиті водою дороги.

бистриця [1]

Зокрема, як повідомили в секторі з питань надзвичайних ситуацій РДА, в урочищі Студений звір у Максимці Зеленської сільської ради стався зсув ґрунту на проїжджу частину дорогу. Завдяки оперативному реагуванню керівництва і працівників ДП «Надвірнянський лісгосп» протягом двох годин проїзд відновили. А в селі Фитьків стихія пошкодила міст до вулиці Заріки. Як повідомила в. о. старости Марія Дмитрук, завдяки праці небайдужих фитьківчан, зокрема, Івана Микули, та техніці, яку надав підприємець Василь Янцюк, сполучення із цією частиною села відновили.

***

За повідомленням управління з питань цивільного захисту ОДА, 24 липня у Фитькові внаслідок пошкодження підземної ділянки газопроводу високого тиску, прокладеного по дну річки річки Бистриця Надвірнянська, без газопостачання залишилося 48 будинків.

Як пояснила Марія Дмитрук, ситуація критична. Для того, щоб його відремонтувати, небхідно проводити руслорегулювальні й очисні роботи. Зараз цього зробити неможливо, оскільки обласна рада не надає необхідних дозволів. Тому жителі вул. Заріки опинилися у критичній та патовій ситуації.

Вл. інф.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2018/07/sylni-doschi-zavdaly-shkody-nadvirnyanschyni/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/бистриця.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.