- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Успіх Мар`яни ЛОЗЯК – 200 балів із математики

Posted By Модератор On 13.07.2018 @ 13:06 In Освіта | No Comments

Надвірнянка Мар`яна Лозяк – золота медалістка, цьогорічна випускниця Надвірнянського ліцею. Навчальний  2017-2018 рік присвятила поглибленому вивченню улюбленого предмета – математики. Сконцентровані зусилля, працелюбність із Господнього благословення увінчались успіхом: під час ЗНО із математики юній краянці вдалося здобути 200 максимальних балів.

Успіху Мар`яни не менше зраділи її учитель Іван Івановський та директор ліцею Антон Ревтюк. Як розповів нам керівник цього престижного навчального закладу, результати тестування – не випадковість. Мар`яна Лозяк – щорічний переможець олімпіад із математики на районних й обласних етапах. Сумлінне навчання не стало їй на заваді активної участі  у художній самодіяльності ліцею, обізнаності в інших сферах, а не лише у галузі точних наук. А ще поваги набула за свою скромність і товариськість.

Антон Ревтюк підсумував і в цілому навчальний рік, визнавши його щедрим на досягнення вихованців ліцею. Зокрема, серед учнів закладу: 125 переможців олімпіад на районному рівні, 37 – на обласному, 6 – на Всеукраїнському, 11 – по лінії захисту наукових робіт Малої академії наук. Не менш важлива перемога команд ліцеїстів у Всеукраїнському турнірі із математики та економіки у Вінниці й Івано-Франківську. Тож вітальні слова адресуємо не тільки Мар`яні Лозяк, а й іншим учням і педагогам Надвірнянського ліцею.

***

Як нам стало відомо, у планах Мар`яни Лозяк – подальше навчання у Національному університеті ім. Т. Шевченка (м. Київ) або «Львівській політехніці» на факультеті зі спеціальністю інноваційних технологій.

***

За повідомленням методиста інформаційно-методичного центру з питань ЗНО та моніторингу відділу освіти РДА Олександри Федик, для роботи у пунктах проведення ЗНО залучили 173 педагогічних працівників Надвірнянщини (140 осіб із закладів середньої освіти району, 24 – із ОТГ та 9 із Надвірнянського коледжу НТУ); задіяли для перевірки тестових завдань з української мови і літератури та англійської мови – 12; одна освітянка брала участь у роботі регіональної експертної групи. Із 2 по 11 липня тривала додаткова сесія для тих осіб,  котрі з поважних причин не мали можливість взяти участь в основній.

Вл. інф.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2018/07/uspih-maryany-lozyak-200-baliv-iz-matematyky/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.