Газета по-надвірнянськи
 

Віктор Дячук – переможець обласних змагань «Лісоруб-2018»

13 липня 2018, 13:16 | Рубрика: Професійне Версія для друку Версія для друку 3,108 переглядів

У п’ятницю, 6 липня, у Рахинському лісництві державного підприємства «Болехівське лісове господарство» відбулися обласні змагання «Лісоруб – 2018».

лісоруб

Конкурс звалювальників лісу облуправління лісового та мисливського господарства проводить облуправління лісового та мисливського господарства з метою підвищення професійної майстерності, пропагування і розповсюдження передового виробничого досвіду кращих робітників галузі.

Звалювальники 15 лісогосподарських підприємств Івано-Франківського управління змагалися у 5 етапах конкурсу: звалювання дерева, обрізка гілок, монтаж нового ланцюга, розкряжування комбінованим різом, точне розкряжування.

Звалювання (зрізання) дерева – це найскладніший етап змагань. Відповідно й кількість балів за виконану роботу найбільша. Важливо правильно витримати глибину підпилу та недопил (25-35 мм). При обрізці гілок на швидкість лісоруб повинен бути максимально акуратним, оскільки враховують не тільки час, а й точність і якість виконання завдання. Учасник змагань повинен так обрізати гілки, щоб не було залишків та зарізів колод.

Цікаво, що цього року, як і минулого, перемогу здобув Віктор Дячук – лісоруб із ДП «Делятинське лісове господарство», друге місце – Іван Бельмега (звалювальник ДП «Гринявське лісове господарство», Верховинщина), а третє – Дмитро Сорочак (лісоруб ДП «Осмолодське лісове господарство», Рожнятівщина).

Як повідомили у ДП «Делятинське лісове господарство», Віктор Дячук, 1977 р. н., проживає у Білих Ославах. Трудиться лісорубом (звалювальником лісу) у Зарічанському лісництві, йому присвоєно найвищий шостий робітничий розряд. Він – неодноразовий учасник і переможець змагань із професійної майстерності. Тепер візьме участь у всеукраїнських змаганнях лісорубів у Києві.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!