Газета по-надвірнянськи
 

Вимога – відремонтувати дорогу Надвірна-Бистриця

13 липня 2018, 13:35 | Рубрика: Депутати за роботою Версія для друку Версія для друку 1,699 переглядів

Один із лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ, кандидат у президенти України, народний депутат України Юрій Дерев’янко звернувся із запитами до Кабінету міністрів та голови Івано-Франківської облдержадміністрації Олега Гончарука, в яких вимагає відремонтувати дорогу Надвірна-Бистриця.

Депутат зазначив, що до нього звернулися жителі сіл Пасічна, Зелена, Бистриця Надвірнянського району щодо необхідності проведення ремонту дороги загального користування місцевого значення С090901 Надвірна-Бистриця.

«Доцільність здійснення ремонту дороги загального користування місцевого значення С090901 Надвірна-Бистриця зумовлена тим, що вона є необхідною транспортною арте­рією, яка з`єднує села Пасічна, Зелена, Бистриця», – підкреслив Дерев`янко. Однак, капітальний ремонт дороги не проводили декілька десятків років, при цьому рух важковагового транспорту на ній інтенсивний, оскільки на території сіл здійснюють видобуток нафти і газу, лісозаготівельну діяльність.

«Внаслідок вищевказаного дорожнє покриття дороги вщент зруйноване, утворились глибокі та великі вибоїни, ями. Такий стан дороги створює небезпеку для життя та здоров`я людей, унеможливлює рух транспортних засобів, у т. ч. пасажирського транспорту, пожежних машин та автомобілів «швидкої допомоги», – заявив нардеп. Крім того, поганий стан дороги негативно впливає на економічний розвиток навколишніх населених пунктів.

Дерев`янко нагадав, що місцеві жителі проводять із 2 липня ц. р. безстрокову акцію протесту, у зв`язку з чим утворюються затори автомобілів. «Більше того, пропуск автомобілів гірничовидобувних (НГВУ «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта», кар`єрів) та лісозаготівельних підприємств, які здійснюють свою діяльність на території вищевказаних сіл, не здійснюється взагалі», – уточнив нардеп.

Тому Юрій Дерев`янко просить уряд і голову ОДА вжити заходів щодо здійснення ремонту дороги загального користування місцевого значення С090901 Надвірна-Бистриця.

Депутат також просить голову ОДА Олега Гончарука створити робочу комісію та якнайшвидше здійснити виїзд на місце проведення громадського протесту на цій дорозі й особисто зустрітися з представниками громад населених пунктів Надвірнянського району, які беруть участь в акції протесту, та спільно з усіма зацікавленими сторонами віднайти способи врегулювання ситуації.

Нагадаємо, після акції протесту активістів та візиту Юрія Дерев`янка на нараді стосовно ремонту доріг в області голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук доручив керівнику Служби автомобільних доріг та очільникам профільних департаментів ОДА розпочати ремонт дороги Делятин-Яблунів, інформує прес-служба народного депутата України Юрія Дерев’янка.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!