Газета по-надвірнянськи
 

«Вивчай німецьку – цікаво та сучасно»

6 липня 2018, 13:29 | Рубрика: Суспільство Версія для друку Версія для друку 765 переглядів

Із вересня  2017 року в Україні проходить Рік німецької мови під гаслом «Зроби наступний крок». Для багатьох молодих людей німецька мова – міст до серця Європи та шлях до професійного успіху.

Завдяки знанням німецької мови молодь може отримати вищу освіту в Німеччині, розширити свої перспективи у кар‘єрному розвитку. Адже більшість найвідоміших інноваційних компаній розташовані саме у Німеччині. Така тема зустрічі за «круглим столом» – у Гаврилівській бібліотеці. Ганна Коваль розповіла про німецьку мову, як одну з найпоширеніших і популярних мов у Європі і цілому світі. Завідувачка Марія Мельник наголосила, що вивчення німецької культури, знайомство із творчістю німецьких письменників, митців допоможе краще пізнати Німеччину.

Бібліопікнік на природі

Маленькі й активні користувачі Гаврилівської бібліотеки разом із її завідувачем Марією Мельник днями вибрались на природу: читати казки, оповідання, побігати за м’ячем, погратись у різні ігри «Попади в капелюх», «Зомбі», «Стрибання в мішку», «Королю, королю чи буде війна» та «Мумія».

Гра «Зомбі» – виходять по двоє, стають поруч. По парах руки зв’язують, а вільними руками, тобто один лівою, а інший правою рукою, повинні загорнути приготований заздалегідь згорток, обв’язати його стрічкою і зав’язати на бантик. Таке спілкування з природою допомагає відпочити, розслабитися, набратися сил, змужніти.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!