Газета по-надвірнянськи
 

Юним художникам до снаги і міжнародні вершини

13 липня 2018, 13:17 | Рубрика: Творчість Версія для друку Версія для друку 1,061 переглядів

Вихованці і викладачі Надвірнянської дитячої художньої школи (ДХШ) не перестають вражати своїми творчими тріумфами. Нещодавно цьогорічна випускниця Вікторія Яновська отримала диплом лауреата І ступеня, здобувши першість у Всеукраїнському конкурсі-виставці художньої творчості і мистецтва (номінація «Живопис»).

Ініціював конкурс ректор Київської Національної академії мистецтв України Андрій Чебикін. У завершальному етапі представили 400 робіт з усієї України. Відзнаку за перемогу отримала не тільки талановита учениця, а й викладач Жанна Бондаренко і колектив школи, який вона очолює.

Не менш успішним виявився тандем – першокласниця Анна Шевчук та викладач Наталія Пак. Ця учениця ДХШ під керівництвом улюбленої наставниці підготувала композицію для участі у міжнародному конкурсі у Словаччині «Моя найкраща казка, оповідання», за яку нагороджена дипломом І ст.

Всеукраїнський конкурс «Вижницька палітра» також підтвердив обдарованість і майстерність юних художників Надвірнянщини. У різних номінаціях і вікових категоріях призові місця здобули Надія Угорчук, Яна Мельник, Надія Алієва, Софія Грицюк, Оксана Ружило, Неля Балацко та Леся Стефанишин.

Надовго залишаться у пам`яті і серцях червнева Міжнародна благодійна дитяча виставка «24 коти», на яку представили роботи 24 країни світу. Учасники із Надвірнянської ДХШ, окрім позитивних вражень, привезли шість призових грамот.

Цього ж місяця мали нагоду помилуватися творами художнього мистецтва школи у польському місті-побратимі Прудніку.

Як акцентувала директор цього центру юних майстрів пензля Жанна Бондаренко, колектив не тільки навчає своїх вихованців майстерності, огранює їх талант, а й працює для громади нашого міста. Зокрема, нещодавно у Надвірній оформили сцену у народному стилі у зоні відпочинку ім. Назарія Яремчука. 1 червня під час відзначення Дня захисту дітей долучили жителів і гостей міста до малювання композицій і найвідоміших архітектурних споруд Надвірної на 5-метровому полотні, а також до майстер-класів із гончарства. Важливо, що творчі задуми юних митців та їх наставників матеріально допомагає реалізувати Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!