Газета по-надвірнянськи
 

Чергова допомога від міст-побратимів Польщі, Чехії та Румунії

31 серпня 2018, 15:10 | Рубрика: Співробітництво Версія для друку Версія для друку 10,026 переглядів

Багаторічна міжнародна співпраця Надвірнянщини з містами-побратимами м. Пруднік (Польща), м. Крнов (Чехія) та з румунським містом Шомкута Маре дає свої позитивні результати. За цей період налагоджено справді дружні партнерські відносини у різних сферах.

Спільно з жителями Надвірнянського району національне свято День Незалежності відзначити завітали численні делегації усіх міст-партнерів. У рамках угод про співпрацю чергову допомогу передали управлінню ДСНС України в Івано-Франківській області та Надвірнянській центральній райлікарні за участі голови районної ради Івана Гурмака, міського голови Зіновія Андрійовича, першого заступника голови РДА Богдана Зеленчука, мера м. Пруднік Францішека Фейдиха, секретаря округу Глубчицького повіту (Польща) Тадеуша Шмідта, секретаря мерії м. Крнов Ігоря Козєлека (Чехія), заступника прімара м. Шомкута Маре Владіміра Клаудіу (Румунія), головного лікаря Надвірнянської ЦРЛ Сергія Ємельянчука, начальника Надвірнянського райвідділу УДСНС України Андрія Мочерняка та представників міжнародних делегацій.

Від польських побратимів надвірнянські рятувальники отримали 8 комплектів амуніції для пожежників орієнтованою вартістю 80 тис. грн., зокрема, захисні шоломи і спецвзуття. Нагадаємо, що торік Пруднік надав благодійну допомогу Надвірнянському райвідділу УДСНС – пожежну машину та особисте спорядження пожежників.

Надвірнянська центральна районна лікарня також отримала благодійну допомогу від румунських та чеських побратимів – ноутбуки та постільну білизну, приставні столики для лікарняних ліжок та засоби гігієни. Завдяки громаді Крнов і голови «Карітас-Крнов» Моніки Дудової минулого місяця ЦРЛ передали ліжка для лікарняних палат. Чеські побратими вже з 2015 року активно співпрацюють та допомагають Благодійному фонду «Карітас» м. Надвірна.

Голова районної ради Іван Гурмак відзначив відчутну підтримку і допомогу від наших міст-побратимів та висловив сподівання на подальшу тісну співпрацю.

У знак подяки містам-побратимам під час урочистих заходів з нагоди відзначення Дня Незалежності України представники районної і міської влад вручили відзнаки та пам’ятні медалі за співпрацю, розвиток дружніх партнерських відносин, реалізацію спільних проектів, підтримку, за допомогу, надану Надвірнянській ЦРЛ та Надвірнянського райвідділу УДСНС.

Інф. районної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!