Газета по-надвірнянськи
 

Для розведення овець, …

10 серпня 2018, 12:08 | Рубрика: Конкурси-Проекти-Форуми Версія для друку Версія для друку 108 переглядів

Як констатували на засіданні колегії РДА 26 липня, у сфері розвитку сільського господарства нашого району продовжується робота щодо реалізації інвестиційного проекту з розведення овець породи Меринос у с. Парище. Передбачена потужність – 2,5 тис. голів овець. Триває підготовка земельних ділянок під посів кормових культур.

На завершенні – виготовлення технічної документації для будівництва виробничих приміщень, реєстрація договорів оренди на земельні паї.

… вирощування малини і…

На землях фермерського господарства «Лахманюк» у с. Тисменичани впроваджено інвестиційний проект із вирощування ягід малини сорту «Полана». Розширено площі насаджень до 10 га землі, тривають агротехнічні заходи з догляду за культурою, збір урожаю якої прогнозують у серпні-вересні. З урожаю попереднього року реалізували близько 30 тонн ягід малини. Вирішують поточні питання для завершення укладення договорів оренди на землю. Для місцевих жителів додатково створили 18 робочих місць.

… чорниці

У фермерському господарстві «Іванчук» с. Цуцилів розроблено робочий проект щодо створення ягідних насаджень чорниці (лохини) на площі 13,32 га. Торік висадили саджанці на 0,7 га, за якими тепер доглядають. Ягідну продукцію реалізують у торгових мережах Надвірної та Івано-Франківська.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!