Газета по-надвірнянськи
 

До уваги читачів

3 серпня 2018, 13:23 | Рубрика: Уточнення Версія для друку Версія для друку 13,332 переглядів

У нашу редакцію один із читачів повідомив, що він і ряд читачів не зрозуміли і засуджують позицію автора Євгена Луціва, висловлену у другій колонці публікації «За що і чи повинні українці каятися перед поляками?» («Народна Воля» №72-74 від 20 липня ц. р).

Євген Луців уточнив, що у згаданій другій колонці від слів «30 червня 1941 року Українські Національні Збори…» до «…змушений відповідати і каятися за вказані злочини» включно, він, як автор, подає змодельовану ним ситуацію у світлі існуючих, здебільшого, пропагандистських претензій-кліше певної частини поляків до українців. Тобто ситуація тут змодельована (уявна), а не фактично-історична, про що автор вказує на початку згаданого абзацу своєї публікації: «Тепер перенесемо ці визначення на тогочасні події і змоделюємо ситуацію, за якої сьогоднішня Українська держава повинна би відповідати за звинувачення у геноциді».

Заодно автор просить уважніше читати його публікацію і не трактувати окремі її думки-позиції, вириваючи їх із загального контексту.

Редакція.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!