Газета по-надвірнянськи
 

Гучне вбивство у Стримбі

10 серпня 2018, 11:43 | Рубрика: Кримінал Версія для друку Версія для друку 111 переглядів

З початку серпня на Прикарпатті скоєно низку особливо тяжких злочинів, внаслідок яких загинуло двоє людей, а ще двоє зазнали тяжких тілесних ушкоджень.

Найбільш гучне вбивство сталося у ніч на 6 серпня у селі Стримба. У власному будинку застрелили 53-річного місцевого жителя Володимира Пилипчука на прізвисько «Махно». Інтернет-джерела називають його кримінальним авторитетом і повідомляють, що у 90-х роках минулого століття він входив до складу одного з місцевих організованих злочинних угруповань, які займалися поборами підприємців. Коротко кажучи, був рекетиром, через що, вочевидь, і потрапив за ґрати. Після відсидки деякий час жив у Росії, та, врешті, повернувся додому.

За попередніми даними, чоловіка вбили пострілом із мисливської рушниці. Він загинув від вогнепального дробового (найімовірніше, це була картеч) поранення. Заряд потрапив у грудну клітку зліва. Припускають, що стріляли через вікно. Водночас повідомляють, начебто в будинку був відкритий газовий вентиль, хоча у момент вбивства там, окрім потерпілого, нікого не було. Також немає даних, що з хати щось зникло. Наприклад, на місці були ноутбук та інші недешеві речі.

Як завжди буває в таких випадках, тим більше, що поліція на даний момент нічого не коментує, виникають різні версії злочину. Скажімо, що, повернувшись в Україну, Пилипчук знову захотів мати певний вплив, та оскільки всі, як мовлять, «теплі» місця були зайняті, почалася боротьба за перерозподіл відповідних сфер. При цьому згадують про підпали автомобілів та різних споруд, котрі трапилися протягом цього року у Надвірнянщині.

Інша версія – помста. Ще якісь припущення грунтуються на самих лише натяках. Мовляв, хтось когось свого часу «здав» і отримав невеликий термін, а хтось цілковито відбув свій строк. Правду знає вбивця, але наразі його ще не затримали. Про це повідомила газета «Галичина» у своїй публікації «Картеч і ножі – дедалі частіше в поліцейських зведеннях фігурує зброя» від 9 серпня ц. р.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!