Газета по-надвірнянськи
 

Із 5 серпня – виставка Богдани Янко

3 серпня 2018, 13:13 | Рубрика: Акцент, До відома краян, Творчість Версія для друку Версія для друку 342 переглядів

Із 5 серпня у Музеї історії Надвірнянщини буде експонуватися колекція художніх творів «Техноїзм. Вибір за тобою…» молодої мисткині Богдани Янко з Делятина.

прес-реліз

У цих роботах висвітлені соціальні питання: вплив технологій на сучасне суспільство, фізичний та емоційний стан людства, ставлення до природи, розвиток особистості як індивідуума у навколишньому середовищі. Працює у таких художніх техніках: графіка, живопис, розпис по склу. Протягом останніх шість років практикує випалювання по дереві.

Народилася 13 травня 1993 року. З ранніх літ почала захоплюватися малюванням, але тільки у 2009-му завдяки навчанню у Надвірнянській дитячій художній школі по-справжньому знайшла себе. У 2015-му здобула диплом за спеціальністю «Дизайн» Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Під час навчання брала активну участь у культурно-освітніх заходах. У листопаді того ж року представила свої роботи на виставці на честь відзначення 120-річчя від дня народження художника-земляка Осипа Васьківа у Делятинському краєзнавчому музеї, а влітку 2016-го – на фестивалі вуличних мистецтв «Арт-Візія» у Коломиї, того ж року брала участь у благодійному аукціоні у цьому місті. Мала три персональні виставки: перша «Поклик душі» – у грудні 2015-го у фортечній галереї «Бастіон» в Івано-Франківську; друга «Техноїзм» – у серпні торік там же; третя «Пірографія» – у лютому цього року у краєзнавчому музеї «Бойківщина» м. Долина.

Запрошуємо вшанувати талант молодої мисткині Богдани Янко.

Уляна БОШКО,

зберігач фондів Музею історії Надвірнянщини.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!