Газета по-надвірнянськи
 

Каріні Грицюк призначено стипендію Президента України

10 серпня 2018, 11:55 | Рубрика: Акцент, Ми - українці Версія для друку Версія для друку 1,986 переглядів

25 липня Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про призначення стипендій Президента України переможцям VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка». Серед відзначених – першокурсниця Надвірнянського коледжу НТУ Каріна Грицюк.

Грицюк-2

Нагадаємо, що урочисто відзначили дипломантів І ступеня 22 травня у Києві, на 157-му роковину перепоховання Тараса Шевченка. З найщирішими вітаннями і побажаннями до талановитої молоді звернулися Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич та голова журі конкурсу, літературознавець, головний редактор журналу «Всесвіт» Дмитро Дроздовський. Надвірнянщину представляли Каріна Грицюк і вчителька української мови та літератури Олеся Дем`янчук (на світлині – зліва направо). Згідно із результатами заключного етапу переможцями визнали 386 учасників: дипломів першого ступеня удостоїли 59 учнів і студентів; ІІ ступеня – 128; ІІІ ступеня – 199.

Як повідомили у Надвірнянському коледжі НТУ, Каріна навчається за спеціальністю «Правознавство». Захоплюватися українською мовою дівчина почала ще у школі. Завдяки глибоким знанням їй неодноразово вдавалося здобувати вагомі і переконливі результати на районних етапах предметних олімпіад з української мови і літератури, конкурсах імені Петра Яцика і Тараса Шевченка. Як уточнила мама Каріни пані Світлана, цьогорічний конкурс видався доволі непростим. Окрім тестових завдань, необхідно було написати твір, в якому висвітлити і продемонструвати новизну, непересічність й актуальність пророчих слів Кобзаря для теперішньої державотворчої і переломної епохи в історії держави. Для тріумфаторки конкурсу Тараса Шевченка найважчим видався обласний етап, на якому їй буквально не вистачило дещиці для перемоги.

Можемо сміливо стверджувати, що саме у таких молодих людях зріє майбутнє нашої держави, які гордо нестимуть звання, славу і генофонд нашого народу. Адже у звеличенні і детальному вивченні творчості поетів і письменників кристалізується зерно українства і гордості за свою рідну Українську державу. Таке визнання студентського здобутку Каріни Грицюк є вагомою нагородою напередодні 27-ї річниці Незалежності України.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!