Газета по-надвірнянськи
 

Ланчинська ОТГ отримала висновок ОДА щодо приєднання Середньомайданської сільської ради

23 серпня 2018, 13:16 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 348 переглядів

Ще одна громада Прикарпаття отримала позитивний висновок про приєднання сільської ради у межах Перспективного плану. 10 серпня розпорядженням голови Івано-Франківської облдержадміністрації Олега Гончарука затверджено позитивний висновок щодо добровільного приєднання Середньомайданської сільської ради до Ланчинської об’єднаної територіальної громади Надвірнянського району.

Згідно з наданим висновком рішення про добровільне приєднання сіл Середній Майдан, Вишнівці та Глинки Середньомайданської сільської ради Надвірнянського району до Ланчинської селищної ОТГ відповідають Конституції та законам України.

Нагадаємо, згідно з Перспективним планом формування територій об’єднаних громад Івано-Франківської області Середньомайданська сільська рада мала увійти до Ланчинської ОТГ. Проте, минулого року в процесі створення громади ця сільська рада не надала згоди, каже радник з питань децентралізації Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування (ЦРМС) Максим Чопей, який супроводжував процес об’єднання громади. А за рік, бачачи досягнення та успіхи молодої громади, жителі змінили думку і виявили бажання добровільно приєднатись до Ланчинської ОТГ.

«Процес приєднання громад до ОТГ у межах Перспективного плану набирає обертів. Середньомайданська сільська рада своїм рішенням приєднатись до Ланчинської ОТГ показує правильність реформи децентралізації. Минулого року жителі вагались, але громада побачила зміни за той короткий час. Минуло лише 7 місяців з моменту, як Ланчинська ОТГ перейшла на прямі міжбюджетні відносини, а їм вдалось досягнути помітних результатів», – наголошує радник з питань децентралізації Івано-Франківського ЦРМС, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», Максим Чопей.

Інф. Івано-Франківського ЦРМС.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!