Газета по-надвірнянськи
 

Ляльковий театр – у Гаврилівській бібліотеці

3 серпня 2018, 13:12 | Рубрика: Творчість Версія для друку Версія для друку 57 переглядів

Сьогодні сільська бібліотека – це не тільки місце, в якому можна почитати книжку, це ще й величезний простір для виховання творчої особистості. Мені, як завідувачу бібліотеки, хочеться, щоб тут було цікаво, тому й вирішила створити ляльковий театр.

Дружня й весела компанія казкових персонажів поселиться віднині у пані Марії – берегині казкового господарства, яке розміщене у Гаврилівській бібліотеці: Поросятко, Зайчик, Лисичка і решта звірят – мешканці лялькового театру.

Театр ляльок – це театральне видовище, в якому діють ляльки, що рухаються за допомогою акторів. Він відкриє дітям двері у захоплюючий світ мрій, фантазій і цікавих історій.

Започатковуючи нову форму роботи, ми впевнені, що театр стане для дітей тією країною, де відбуваються дива і здійснюються найзаповітніші бажання. Допомагає привернути увагу читачів до книжки, «оживити» її, спонукає дітей після захоплюючого перегляду зануритися в її зміст. Бібліотечний театр розширює читацьку аудиторію, допомагає створити атмосферу свята.

Маленьких користувачів працівники Гаврилівської бібліотеки вирішили захопити сценічним дійством казок «Про котика, півника і лисицю» та «Бібабунець і півник» і тим самим залучити нових користувачів до бібліотеки і читання. Марія Мельник подякувала всім присутнім, ознайомила з акторами ляльок і запевнила, що такі дійства частіше проходитимуть у бібліотеці.

Діти під час вистав бачили приклади дружби, доброти, взаємоповаги, працьовитості, вчилися розуміти і переживати зміст літературного твору.

Саме участь у різних театралізованих виставах дає не лише відчуття гармонії, стає яскравими митями в їхньому житті, приносять їм радість, збагачує новими враженнями, які надовго запам’ятовуються, сприяє творчій активності й організації дружніх стосунків у колективі. Маленькі користувачі люблять казку. З дитячою безпосередністю діти слухали виставу і залишились задоволені.

Інф. Гаврилівської бібліотеки.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!