Газета по-надвірнянськи
 

Ми – проти торгівлі людьми

3 серпня 2018, 13:38 | Рубрика: Суспільство Версія для друку Версія для друку 426 переглядів

У рамках проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся у пунктах європейської інформації в бібліотеках», який реалізує Надвірнянська центральна районна бібліотека у читальній залі, відбулись громадські слухання «Ми – проти торгівлі людьми!» до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.

Ольга Томин, начальник відділу райцентру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, Мар’яна Букатюк, фахівець із соціальної роботи, поінформували жителів Надвірної, що торгівля людьми визнана сьогодні серйозним злочином на міжнародному рівні. Роз’яснили, які є форми торгівлі людьми, як не «попастися на гачок» та не стати їх жертвою, навели статистичні дані по Україні й області. Присутні отримали роздатковий матеріал, де вказані «гарячі» телефонні лінії з протидії торгівлі людьми.

Складна економічна ситуація у країні, високий рівень безробіття, недосконалість законодавства та правова необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють цьому явищу. Прагнучи кращої долі, люди їдуть за кордон шукати роботу. Там часто стикаються із торгівлею чоловіками, жінками та дітьми з метою експлуатації їх праці, сексуальної експлуатації, примусового жебрацтва, використання у порнобізнесі, втягнення до кримінальної діяльності та різного роду збройних конфліктів, а також з метою трансплантації органів і тканин, насильницького донорства.

Про законодавчі акти, статті, які передбачають кримінальну відповідальність, розповів старший інспектор ювенальної превенції, капітан поліції Надвірнянського відділу поліції Роман Гаврилаш. Україна як на міжнародному, так і на національному рівні застосовує багатовекторний підхід до проблеми боротьби із торгівлею людьми.

Інф. Надвірнянської ЦРБ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!