Газета по-надвірнянськи
 

Підтримали звернення, затвердили проекти…

10 серпня 2018, 12:09 | Рубрика: У міській раді Версія для друку Версія для друку 95 переглядів

Незважаючи на «гарячу», відпускну пору, депутатам усе ж вдалося зібратися на двадцять шосту сесію Надвірнянської міської ради 2 серпня ц. р.

Під орудою Надвірнянського міського голови Зіновія Андрійовича депутати вшанували хвилиною мовчання пам`ять полеглих героїв за державну незалежність України.

Керівник Надвірнянської громади відзначив плідну роботу постійних депутатських комісій міської ради, на яких ефективно обговорили питання порядку денного та відповідний проект рішень до них. Усі зауваження і пропозиції, попередньо внесені під час розгляду матеріалів сесії, максимально врахували або взяли до уваги.

Депутати одноголосно підтримали звернення міської ради, адресоване Прем’єр-міністру України та Міністерству фінансів України, щодо зарахування акцизного податку з пального до місцевих бюджетів у 2018 році. «З метою запобігання порушення принципів податкової стабільності і бюджетної збалансованості, недопущення втрат місцевих бюджетів звертаємося до вас із проханням посприяти терміновому врегулюванню проблеми, а також удосконалити механізм зарахування акцизного податку з виробленого та ввезеного на митну територію України пального до бюджетів місцевого самоврядування, щоб забезпечити стабільні надходження та підвищити фінансову спроможність міста», йдеться у документі.

Рішенням сесії затверджено 5 проектів міської ради для участі у дев`ятому обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Зокрема, проекти передбачають: встановлення інформаційних боксів та облаштування «розумних» автобусних зупинок; відновлення туристичного маршруту в міському парку І. Франка, капітальний ремонт пішохідної доріжки та встановлення інформаційних щитів; підтримку роботи Надвірнянського туристично-інформаційного центру щодо виготовлення промоційних матеріалів із використанням логотипу м. Надвірна; встановлення сміттєвих баків та урн для роздільного збору сміття; розчищення русел річок Стримба і Підзамче.

Ще одним рішенням внесено зміни у план соціально-економічного розвитку міста на цей рік, про що доповідав Зіновій Андрійович, акцентуючи депутатську увагу на їх конкретній суті і причинах.

З інформацією про виконання міського бюджету за І півріччя ц. р. та про безкоштовну передачу матеріальних цінностей виступила начальник управління бухгалтерського обліку і звітності Ольга Збіглей.

За координацією заступника Надвірнянського міського голови Василя Василенка депутати ухвалили позитивні рішення з питань: про внесення змін у Програму безпеки й організації дорожнього руху у Надвірній на 2018-2020 роки; про виконання Програми безпеки та організації дорожнього руху у Надвірній на ці ж роки, а також про надання дозволу на приватизацію 4-х квартир буд. 3 «Г» на вул. Шевченка та зняття їх з балансу Надвірнянської міської ради.

Під орудою секретаря міської ради Тараса Пекарського депутати вирішили внести зміни у щорічну програму розвитку місцевого самоврядування м. Надвірна.

Керуючий справами виконавчого комітету міської ради Олег Антонюк доповідав із питання про виділення коштів із бюджету міської ради для надання матеріальної допомоги жителям Надвірної; начальник юридичного відділу міської ради Ярослав Дем`янчук – про передачу комунальним підприємствам «Надвірнакомунсервіс» та «Надвірнянський житловик» у господарське відання нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Надвірна. Депутатами також затверджено рішення про передачу КП «Надвірнянський житловик» у господарське відання сміттєвоза із боковим завантаженням.

Питання про затвердження порядку розміщення зовнішньої реклами у місті перенесли на обговорення наступної сесії. За координацією начальника відділу містобудування та архітектури міської ради Світлани Кантор ухвалено конкретні рішення з надання дозволів на розробку проектів детального плану території, а також затвердження його.

Чималу увагу депутати сконцентрували на обговоренні з участю інвестора питання про затвердження проекту детального плану території для будівництва комплексу багатоквартирних житлових будинків з приміщеннями громадського призначення на вул. Соборна. Представник забудівника ТзОВ «Інвестбудсервіс» А.Яновський відповів на запитання депутатів. Рішення прийнято позитивне.

Обговорено водночас і широкий блок питань, які додатково включили у порядок денний.

Прозвучали депутатські запити і звернення стосовно ремонту автошляхів та безпеки руху на дорогах міста, а також щодо зменшення ставки податку на нерухоме майно для жителів Надвірної.

Загалом результатом роботи ХХVІ сесії міської ради стало обговорення понад півсотні питань та ухвалення з них конкретних дієвих рішень.

Інф. Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!