Газета по-надвірнянськи
 

Середній Майдан висловився за входження у Ланчинську ОТГ

3 серпня 2018, 13:51 | Рубрика: Реформи Версія для друку Версія для друку 6,354 переглядів

Цього вівторка, 31 липня, на позачерговій сесії Середньомайданської сільської ради депутати одноголосно прийняли рішення про приєднання територіальної громади, в яку входять села Середній Майдан, Глинки і Вишнівці, до Ланчинської ОТГ.

реформа

До цього його підтримали на громадських слуханнях за участі Ланчинського селищного голови ОТГ Володимира Поповича, його заступника Михайла Греська, завідуючої центром первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) Ірини Тодорів та Середньомайданського сільського голови Ольги Бевзюк. При прийнятті рішення до уваги взяли: нерозривність території меж Ланчинської ОТГ та Середньомайданської територіальної громади, які визначені по зовнішніх межах юрисдикції рад територіальних громад, врахували спільні історичні, природні, етнічні, культурні та інші чинники, які впливають на соціально-економічний розвиток об’єднаної територіальної громади, якість та доступність публічних послуг.

На сходах селян порушили питання щодо організації і відновлення автобусних перевезень, ремонту доріг, приведення у належний стан ФАПу та інші. Голова ОТГ, його заступник та керівник ЦПМСД надали відповідні роз`яснення. Також керівництво і працівники Ланчинської ОТГ розробили проект щодо розвитку сіл Середній Майдан, Вишнівці і Глинки.

Свою згоду на приєднання вже дали і депутати Ланчинської селищної ради ОТГ, позачергове сесійне засідання якої відбулося вчора, 2 серпня.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!