Газета по-надвірнянськи
 

У Надвірній відкрили сучасний фронт-офіс Пенсійного фонду

10 серпня 2018, 12:05 | Рубрика: До відома краян, Соціальне Версія для друку Версія для друку 1,039 переглядів

Позавчора урочисто відкрили фронт-офіс обслуговування громадян у Надвірнянському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України із сучасною модернізованою залою для обслуговування близько 26 тисяч пенсіонерів.

Пенсійний

У відкритті взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак, заступник голови РДА Ярослав Гундяк, заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області Роман Берчак та заступник міського голови Василь Василенко.

– Система роботи цього відділення, організація фронт-залу є ознакою європейського підходу до обслуговування жителів у державних установах, – зазначив Олександр Кеніз. – Це дуже зручно, що людина має можливість економити сили і час при оформленні пенсії. Тут можна отримати будь-яку консультацію з усіх можливих питань до Пенсійного фонду.

Освятив відділ отець УГКЦ Андрій Василів. Присутні гості та запрошені відзначили у своїх привітаннях значущість облаштування залу обслуговування громадян, що є демонстрацією турботи про кожного надвірнянця.

Громадян обслуговуватимуть вісім фахівців. Робочі місця обладнані сучасною комп’ютерною технікою. Призначають пенсії за новою технологією обробки пенсійної документації, тобто документи майбутнього пенсіонера сканують, заяву заповнює спеціаліст в електронному вигляді, і лише роздруковують для підписання.

Такі нововведення дозволять уникнути черг, організувати комфортний процес надання консультацій і прийому документів для призначення та перерахунку пенсій, а також забезпечать прозорість і відкритість процедури надання послуг, оперативність її отримання та зручність доступу до інформації.

Інф. РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!