Газета по-надвірнянськи
 

Успіх «Опришків» у Биткові

31 серпня 2018, 15:11 | Рубрика: Свята Версія для друку Версія для друку 356 переглядів

Традиційно у день величного християнського свята Успіння Пресвятої Богородиці тут відбувся святковий концерт, приурочений «Храмовому святу», Дню Незалежності України та Дню селища. Із музичними композиціями та власними інсценізаціями дебютував створений за ініціативи депутата обласної ради, свободівця Василя Сенатовича чоловічий аматорський колектив «ОПРИШКИ».

Підтримати побратима завітали активісти райорганізації ВО «Свобода» на чолі з очільником депутатом обласної ради Михайлом Іваночком, а також боєць «Легіону Свободи», депутат Надвірнянської міської ради Олег Туєшин.

Помпезності святковим заходам додала широка концертна програма, презентована вихованцями селищного будинку культури та учнями місцевих шкіл. Порадували своєю творчістю односельчан їх талановиті земляки Олександр Букатюк, Роман Бенюк та інші.

Однак родзинкою і творчим відкриттям для битківчан став колектив «Опришки». Під егідою націоналіста Василя Сенатовича для глядачів представили театральне дійство на історичну тематику, а саме національно-визвольну боротьбу українців з часів борців-опришків і до сьогодні. Цікавим є те, що слова для персонажів написав сам же Василь Сенатович. Колектив із 8 чоловіків, серед яких і депутат районної ради, свободівець Андрій Крицький, зумів показати і донести до присутніх важливість боротьби за СВОю БОгом ДАну українську землю. Кожен з «Опришків» зіграв певну історичну постать: козака, опришка, воїна УПА, майданівця та бійця московсько-української війни. Василь Сенатович закликав не падати духом, а брати приклад із Героїв минувшини, не терпіти знущання, а гідно давати відсіч усім ворогам України. Аматорський колектив «Опришки» виконав низку патріотичних пісень.

У вітальному слові депутат обласної ради, голова райорганізації ВО «Свобода» Михайло Іваночко відзначив чудовий виступ гурту «Опришки» і подарував йому символ мужності й відваги – опришківську бартку, побажавши творчих успіхів і ще не один раз радувати патріотичними піснями, привітав зі святом битківчан і наголосив, що приємно бачити, якою талановитою є молодь селища, бо саме за такими молодими українцями гідне майбутнє держави. Очільник надвірнянських свободівців вручив найменшим учасникам свята дитячий пізнавальний журнал «Дзвіночок».

Свободівець Василь Сенатович подякував побратимам та землякам за підтримку і зазначив, що працею і боротьбою українська нація здобуде остаточну перемогу, омріяну незалежність і стане українець господарем в Україні.

Від імені керівництва районної ради з нагоди Дня селища депутат районної ради Андрій Крицький привітав односельчан із християнським та національними святами, побажав світлого й мирного неба, процвітання рідному Биткову та вручив директору селищного будинку культури сертифікат на отримання звукової апаратури, яку придбають за 70 тис. грн.

Того ж дня молодь розважалась на молодіжній дискотеці від запрошених гостей – гурту «Арія», інформує прес-служба районної організації ВО «Свобода».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!